Advert
THK'dan uluslararası şampiyonası yapıldı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
THK'dan uluslararası şampiyonası yapıldı
THK'dan uluslararası şampiyonası yapıldı

Dünya Hava Sporları Federasyonu(FAI) onaylı ve Türkiye'nin Uluslararası tek yetkili Hava Sporları Federasyonu olan Türk Hava Kurumu(THK) tarafından düzenlenen "Uluslararası Serbest Model Anadolu Kupası" yarışması Ankara Gölbaşında yapıldı.

Gölbaşında yapılan şampiyonaya, Alman veRus sporcuların yanında pekçok sporcu katıldı.

Şampiyonanın FAI onaylı olması dört ayrı branşta yapılan yarışmalara ilgiyi artırdı. 87 sporcunun kıyasıya yarıştığı şampiyonada Büyükler F1 B klasmanında, 1’ncilik ve 3’ncülük kürsüsüne Türk sporcular çıkarken 2’nciliği Rus sporcu, F1 A yarışmasında ise 1’nci ve 2’nciliği Türk Sporcular 3 ncülüğü ise Alman sporcu kazandı.

Şampiyona sonunda yapılan törenle sporculara madalya ve Kupaları verildi. Türk Hava Kurumu her yıl Hava Soorları Branşlarının tamamında uluslararası şampiyona düzenliyor.

Düzenlediği Ulusal ve Uluslararası şampiyonalar sonunda dereceye giren sporcular Milli Takım kampına çağrılarak THK Eğitim Merkezlerinde Ülkemizi Dünya ve Avrupa Şampiyınalarında temsil etmek üzere hazırlanıyorlar

ETİKETLER
Ankara gölbaşı Dünya Hava Sporları Federasyonu Türk Hava Kurumu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500