Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-10-2018 13:13   Güncelleme : 04-10-2018 13:13

“Survivor’ı yaşattınız, el insaf!”

“Survivor’ı yaşattınız, el insaf!”

“Survivor’ı yaşattınız, el insaf!”

Gazetemizde yayınlanan Ak Parti ilçe danışma toplantısında Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceyla’ın açıklamaları ile alakalı “El İnsaf” başlıklı haberin ardından Alperen Ocakları Gölbaşı İlçe Teşkilatı’ndan gazetemize ulaştırılan yazılı basın açıklamasını yayınlıyoruz.

“28 Eylül 2018 tarihinde Aktif Haber Gazetesi’nde Ak Parti’nin danışma toplantısında  ilçe başkanı  Selim Akceylan “el insaf” demiş.

Biz Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı olarak,
Muhsin Başkanın sözü gibi doğruya doğru, yanlışa yanlış diyerek sözlerimize başlıyoruz.

Evet, üçlü oldunuz güçlü oldunuz.

Gençlerin yolunu açamadınız. Birçok taşra ilde üniversite öğrencileri esnafa para kazandırırken Gölbaşı’ndaki üniversiteli öğrenciler bırakın esnafa para kazandırmayı Cemal Gürsel’e bile gelmemekte. Nedeni de Gölbaşı’nda sosyal aktivite mekanlarının olmaması. Gençlik nereye gidiyor? Milli değerlerini unutmaya, özünü kaybetmeye gidiyor. Bunu engellemek için belediyemiz gençlere yönelik hiçbir program, konferans, seminer yapmamakta ısrar ediyor. İşsiz gençlik ne yapacak? Üniversite mezunları  kahve köşerinde çay parası ödeyemeyecek hale geldi. Ama Gölbaşı Belediyesi, Ankara’nın farklı ilçerinden işçi taşır hale gelmiş. Gölbaşı’nın genci ‘kendi başının çaresini bak’ dercesine çıkmaza bırakılmıştır. Gençlerimiz tahsilini yapmış okulu okumuş ama inşaatlarda, fabrikalarda işçilik yapıyor. Bu gençler işçilik yapmak için mi 16 sene okudu? El insaf! Evet, el insaf! Gölbaşılı hemşerilerimizi fakirliğe mahkum etmek mi belediyecilik, bunları söylemek mi insafsızca mualefet?

Evet, iyi bir spor kompleksi yaptınız. Bunu inakar etmemek lazım. İki üst geçit, bir alt geçit yaparak gençlerimiz ve halkımıza süper derecede spor yaptırıyorsunuz. Gölbaşı’nı Gölbaşı  yapan Mogan Gölü’dür. Gençlerin ortak buluşma alanı, yürüyüş alanı, kayıkla gezme, vapur turu,  mangal gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği yerdir. Lakin bu sene sinekten gençlerimiz ve halkımız oturamaz hale gelmişlerdir. Bu sadece Alperen Ocaklarını ilgilendirmez. Tüm vatansever insanları ilgilendirir.

Gölbaşı’nda neden bu kadar uyuşturucu rahat satılır hale gelmekte? Emniyete ne kadar destek verilmekte? Okulların güvenliğinin sadece okul içerisine kadar olması da çok çok yanlış bir tutumdur. Öğrenci okuldan çıkarken de rahatlıkla evine gitmelidir. Lütfen bunlara kulak tıkamayalım.

Evet, kısacası Gölbaşı halkını mücadeleci hale getirdiniz. İki üst geçit, bir alt geçit, sinekli Gölbaşı, tortulu göl, işsiz genç, para kazanamayan esnaf... Evet, tam Survivor’ı yaşatıyorsunuz. Yakında TV8’e çıkarsak sakın şaşırmayın. Bu konuda da bize katılacağınıza gönülden inanıyoruz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA