Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-10-2018 10:23   Güncelleme : 02-10-2018 10:23

Başkan Yaşar, Yıldız Sanayi Esnafı ile buluştu

Başkan Yaşar, Yıldız Sanayi Esnafı ile buluştu

Başkan Yaşar, Yıldız Sanayi Esnafı ile buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Başkan Yardımcıları Başar Bal ve Yaşar Neslihanoğlu ile beraber Yıldız Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Gölmez’in ev sahipliğinde yönetim binasında düzenlenen kahvaltıda esnafla bir araya gelen Yaşar, sıkıntıları dinledi, talep ve önerileri aldı.

Birlik ve beraberlik mesajı veren Yaşar, “Zor günlerden geçiyoruz. Şu sıralar birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. Ayrıştırmalar, kutuplaştırmalar bize zarar verir. Ülkemize barışı getiremezsek herkes huzursuz olur” dedi.

Siyasi kavgalardan rahatsız olduklarını dile getiren Yıldız Sanayi Sitesi Esnaf’ı Yaşar’ı bu dönemde belediye başkanı olarak görmek istediklerini dile getirdi. Yaşar halk yetki verirse bir dönem daha Yenimahalle Belediye Başkanlığı yapacağını söyleyerek esnafı rahatlattı.

Yaşar “Yenimahalle, Cumhuriyetle yaşıt bir ilçe ve bu ilçe için geçmişte herkes bir şeyler yaptı. Şimdi de biz çabalıyoruz. İlkleri gerçekleştiriyoruz. Benden önceki başkanlar da hizmet için buradaydı biz de hizmet için buradayız. Kim Yenimahalle için hayırlı olacaksa o kazansın” dedi.

 

Yaşar , “Ben de esnaflıktan geldiğim için kaynakları ve parayı kullanmanın ne kadar önemli olduğunu bilirim. Ülkemizin parayı kendi parası gibi kullanacak idarecilere ihtiyacı var. Kaynaklarını verimli kullanan devletler ayakta kalır. Ankara ticaretinin yüzde 41’i Yenimahalle’de yapılıyor. Ben de esnaf olduğum, esnaflıktan geldiğim için kendi yaşadığım sorunları sizlere yaşatmamak için elimden geleni yaptım, yapıyorum. Bürokratların esnafa bakış açısını en iyi bilenlerdenim. Bu zor günleri hep beraber aşacağız” dedi.

 

Yaşar, Yıldız Sanayi Sitesi esnafının talebi üzerine sanayi içerisindeki boş alana park ve yeşil alan yapacağının sözünü de verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA