Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-10-2018 10:06   Güncelleme : 02-10-2018 10:06

7. Türkiye Değer Ödülleri Birincisi Gölbaşı’ndan

7. Türkiye Değer Ödülleri Birincisi Gölbaşı’ndan

7. Türkiye Değer Ödülleri Birincisi Gölbaşı’ndan

Millî Eğitim Bakanlığı ile Ensar Vakfı Değerler, Eğitimi Merkezi’nin işbirliğinde yürütülen ve Türkiye’deki bütün lise öğrencilerini kapsayan bir proje kapsamında “Yılın Değeri SABIR”başlığı altında “Öykü” alanında Gölbaşı,Türkiye Birincisi oldu.

Eser Ödülleri Kategorisinde Lise Düzeyi, Öykü Dalında ilçemiz okullarından Uluslararası Millî İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Erıj REHANİ, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Muzaffer ARSLANdanışmanlığında titizlikle yazarlık çalışması yürütüldü ve Türkiye genelinde birincilik alındı.

Muzaffer ARSLAN, daha önce de Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif ERSOY Kültür merkezi bünyesinde “Şiir Atölyesi Çalışmaları” yapmış ve Ahmet Alper Dinçer Anadolu Lisesiöğrencisi Burak AYDIN, Şiir yazma alanında Ankara genç şairler birinciliği ödülüne layık görülmüştü. Editörü olduğu pek çok kitap bulunmaktadır.

Şair-yazar Muzaffer ARSLAN, 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi çalışkanlığı ve sempatisiyle dikkat çeken Gölbaşı eski Kaymakamı Sayın Şenol ESMER’indanışmanlığını da yapmış olup halen Zübeyde Hanım Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğini sürdürmektedir.

İki Şiir Kitabı, Bir romanı, İki araştırma eseri, köşe yazıları ve denemeleriyle daha nice başarıya imza atacağına inanıyor; kendilerine başarılar diliyoruz.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Cengiz Kara 2 yıl önce
Başarılarının devamını dilerim saygıdeğer kardeşim.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA