Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 28-09-2018 12:19   Güncelleme : 28-09-2018 12:49

Başkan Duruay, “Yaptığımız her hizmete bir kulp takıyorlar”

Başkan Duruay, “Yaptığımız her hizmete bir kulp takıyorlar”

Başkan Duruay, “Yaptığımız her hizmete bir kulp takıyorlar”

AK Parti Gölbaşı İlçe Danışma Kurulu toplantısında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, kendisini eleştiren partililere sitem etti. 

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda görevi boyunca yapmış olduğu hizmetleri anlatan Başkan Duruay, tekrar başkan olduğu takdirde Gölbaşı’nı bir turizm kenti yapacaklarını dile getirdi.

Mogan Gölü çalışmalarının, Tulumtaş mağarasının turizme kazandırılmasına ilişkin incelemelerin devam ettiğini ayrıca Bağiçi Mahallesinde yapılan kazılarda 1700 yıllık elinde 3 sikke bulunan bir iskelet bulunduğunu dile getiren Başkan Duruay, Gölbaşı’nda bir tarihin gün yüzüne çıktığını ifade etti.

Görünen ve görünmeyen birçok hizmetlerinin olduğunun altını çizen Başkan Duruay, kendisini eleştiren partililere, ‘birbirimizin ayağına çelme takmayalım, kötülemeyelim” dedi.

Yaptığımız her hizmete bir kulp takıyorlar

“AK Parti’nin tek rakibi yine AK Parti’dir” diyerek sözlerine devam eden Başkan Duruay, şu ifadeleri kullandı:

"Biz birbirimizin ayağına çelme takacağız diye bazı dedikoduları yapmayalım. Birbirimizi kötülemeyelim. Ben her seferinde sayın Nasır Haşlak’ı her yerde övüyorum. Hepimizin böyle olması lazım. Biz yukarıya park yapıyoruz. Bizim kendi arkadaşlarımız sadece karalamak için yapmış olduğumuz halı sahaları kurban çadırına benzetiyorlar. Kendi arkadaşlarımız, teşkilatlardakiler yapıyor. Mevlana parka yüzme havuzu yapıyoruz diyorlar ki ‘Orada yüzme havuzu mu olur?’ Biz açık alan yapmıyoruz ki, yürüme mesafesinde bir yer yapıyoruz. Orayı kötülüyorlar. Yaptığımız her hizmete bir kulp buluyoruz. Kendimiz yapıyoruz. Dışarıdakilerin söyleyeceği hiçbir şey yok. Bizim kendi arkadaşlarımız yapıyor bunları. Ben inanıyorum ki Gölbaşı halkı hizmet edeni bilir. Gölbaşı’nın daha da gelişeceğine inanıyorum."

Hizmette onlar bizimle yarışamaz

Başkan Duruay, kendisini eleştiren MHP’lilere de göndermede bulundu ve “AK Parti’nin tek rakibi yine AK Parti’dir” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizim tek rakibimiz yine AK Parti’dir. Başka rakibimiz yok. Geçen MHP’li arkadaşlarımız basın açıklaması yaparak eleştiride bulundu. Dişe dokunur hiçbir şey söylemediler. Söyleyecek bir şeyleri de yok. Çünkü ben iddia ediyorum. Geçtiğimiz 5 yılda yapılan ne hizmet olduysa biz sadece belediye olarak en az iki katını yaptık. 1 yüzme havuzu yaptılarsa iki tane yaptık, bir kültür merkezi yaptılarsa biz 4 tane yaptık. Onların yaptıkları parklar, bizim yaptığımız bir parkın yarısı kadar etmez. Biz böyle çalışıyoruz. Biz belediyeciliği en iyi yapan ekibiz AK Parti olarak. Bu dönemde de öyle olacak. Hizmette onlar bizimle yarışamazlar.”

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
166. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA