Advert
Romen Başkan’dan Yaşar’a teşekkür ziyareti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Romen Başkan’dan Yaşar’a teşekkür ziyareti
Romen Başkan’dan Yaşar’a teşekkür ziyareti

Romanya'nın Başkenti Bükreş'in en büyük belediyesi Sektör 1 Belediye Başkanı Daniel Tudorache ve beraberindeki heyet Yenimahalle’yi ziyaret etti.

Başkan Tudorache, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret ederek Yenimahalle Belediyesi’nin himayesi altına aldığı kanser tedavisi gören minik Romen Vatandaşı Madalin Marcia Lordache hakkında bilgi aldı ve destekleri için teşekkür etti.

 

 

11 Yaşındaki Madalin’in Türkiye'deki tedavi, barınma ve sosyal ihtiyaçlarının tamamını karışlayan Başkan Fethi Yaşar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Madalin daha 11 yaşında. Dini, dili, ırkı, ne vatandaşı olduğu hiç önemli değil. O sadece bir çocuk. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Zübeyde Hanım Konukevimizde kalıyor ve tedavisi çok iyi gidiyor. İnşallah birkaç ay sonra onu Romanya’ya sapasağlam teslim edeceğiz” dedi.

Yenimahalle’de yapılan çalışmaları ve yatırımları da maketleri üzerinden Başkan Tudorache’e anlatan Başkan Yaşar ziyaretin anısına konuk Başkana YENİMEK kursiyerlerinin el emeği çalışmalarından hediye etti. Romen Başkan da Başkan Yaşar’a Romanya milli bankasının simgesi olan fotoğrafı verdi.

 

Ziyaretin ardından Yenimahalle’nin sevimli misafiri Madalin’i kaldığı konukevinde ziyaret eden Başkan Tudorache, çocuğun tedavi süreci hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Madalin’le sohbet edip bol fol fotoğraf çekilen Başkan Tudorache, Romanya’nın köklü ekiplerinden Rapid Bükreş’in imzalı formasını Madalin’e elleriyle giydirdi. Ailenin Romanya’da kalan diğer 7 çocuğuyla ilgileneceğinin sözünü de veren Başkan Tudorache, “Tüm Romen Halkı adına Yenimahalle’de bize desteğini esirgemeyen herkese minnettarız” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Yenimahalle Bükreş Daniel Tudorache Fethi Yaşar Romanya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500