Advert
Hanımlar F Klavye ve dikiş nakış sertifikası aldı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Hanımlar F Klavye ve dikiş nakış sertifikası aldı
Hanımlar F Klavye ve dikiş nakış sertifikası aldı

Pursaklar Belediyesi Hüma Sultan Hanım Evindeki yaz kursuna katılan kursiyerler F Klavye ve dikiş nakış sertifikası aldı.

 

Hüma Sultan Hanım Evi yaz kurslarına katılan çok sayıda hanım hem meslek sahibi hem de MEB onaylı sertifika sahibi oldu.

Eğitimden kültüre, spordan sanata her alanda eğitim alan kadınlar, bilgisayarı daha etkin kullanmak ve hızlı yazmak için F Klavye kurusuna katılıp ileri seviyede eğitim alarak sertifika sahibi oldu.

Öte yandan dikiş nakış kurusuna katılıp el becerilerini geliştiren kursiyerler de yaz kursunu başarı ile tamamladı. F Klavye kursuna katılan 20 kadın ve dikiş nakış kursuna katılan 34 kadın MEB onaylı sertifikalarını alıp Pursaklar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

 Pursaklar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezinin ortaklaşa yürüttüğü kurslar yeni dönemde de devam ediyor.

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Pursaklar Belediyesi Selçuk Çetin Hüma Sultan Hanım Evi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500