Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-09-2018 17:13   Güncelleme : 12-09-2018 17:40

Satır Başları - Nevzat Dulkadir "Belediye personeli tabiri caizse cirit atıyor"

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulunun katılımı ile bir basın toplantısı düzenledi.

Satır Başları -  Nevzat Dulkadir

Dulkadir “Belediye personeli tabiri caizse cirit atıyor”

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulunun katılımı ile bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda Gölbaşı gündemi ve ülke gündemi ele alındı.

Gölbaşı’nda artan daire fiyatları ile ilgili konuşan MHP Meclis Üyesi Nevzat Dulkadir “Bunun sebebi arsa paylarının %50 olmasıdır. Bunun nedeni de Gölbaşı Belediyesi'nin imar konusunda yeterli çalışmayı yapamamasından kaynaklanıyor. Haymana yolu istikametinde Tulumtaş, Halaçlı, Koparan bölgeleri kentsel dönüşüm ilan edildi. Gerder, Örencik, Bahçelievler mahallelerinde acil bir imar çalışmasına gitmeli ve arsa payları düşürülmelidir” dedi.

Belediye personelinin belediye araçlarını kendi özel aracı gibi kullandığını belirten Nevzat Dulkadir savurganlık yapıldığını ve birim müdürlerine tahsis edilmiş özel araba olduğunu ve bunlarla evlerine gelip gittiklerini söyledi.

Dulkadir, "Şu anki mevcut yönetim buna son vereceğinin dile getirmişti.  Maalesef görüyoruz ki bu savurganlık git gide arttı ve belediye personeli tabiri caizse cirit atıyor. Tamam, müdürlere verilebilir. Ama evlerine  bu arabalarla gitmemeleri lazım” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA