Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 12-09-2018 17:08   Güncelleme : 12-09-2018 17:30

Satır Başları - Salih Kamanlı "5 yılda Andezit taşı için ne yapıldı"

Önceki MHP döneminde Andezit taşı ile ilgili yapılanları anlatan Kamanlı Gölbaşı diyince akla ilk olarak Mogan Gölü'nün, Sevgi Çiçeği'nin ve Andezit taşının geldiğini söyledi.

Satır Başları - Salih Kamanlı

Salih Kamanlı: 5 yılda Andezit taşı için ne yapıldı

MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulunun katılı mı ile bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda Gölbaşı gündemi ve ülke gündemi ele alındı.

Toplantıda MHP Meclis Üyesi Salih Kamanlı, Andezit taşının Gölbaşı için olan önemine dikkat çekti.

Önceki MHP döneminde Andezit taşı ile ilgili yapılanları anlatan Kamanlı Gölbaşı diyince akla ilk olarak Mogan Gölü'nün, Sevgi Çiçeği'nin ve Andezit taşının geldiğini söyledi.

MHP’li Salih Kamanlı “Göl temizleniyor ama çevresini temizlemeden gölü temizlemek doğru değil. Tabi ben bu konuda uzman değilim ama önce derelerin ıslah edilmesi lazım, çevresinin komple ıslah edilmesi lazımdı” dedi.

Kamanlı açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Andezit taşı ile ilgili bir önceki dönemde olduğu için ben üzerinde durmak istiyorum. Şirket kanalıyla Andezit taşı ile ilgili burada Andezit taşının kullanılması için 5 milyon liralık ihale yaptık. O zaman ben üzülmüştüm. 15-20 bin liralık mezarlığın girişine Aksaray’dan mı bir yerden bir taş geldi. Bütün taşçılar ayağa kalktı. Basın ayağa kalktı. Andezit taşını kullanmıyorsunuz, bu şeyi getirip buraya kullanıyorsunuz diye. İnönü okulunun yanından geçiyorum. Sapasağlam Andezit taşını kepçe ile kırarak temizlediler. Yerine de o beton dökme parke taşlarını koydular. Geçen 5 senede Andezit taşı ile ilgili ne yapıldı. Nerede kullanıldı. Ben bunu merak ediyorum” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
148. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA