Advert
Kadınlara Yönelik Kick Boks kursu yoğun ilgi görüyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kadınlara Yönelik  Kick Boks kursu  yoğun ilgi görüyor
Kadınlara Yönelik Kick Boks kursu yoğun ilgi görüyor

Gölbaşı Belediyesi kadınların kendilerini güvende hissetmeleri için Kick Boks kursu açıyor.

 

“Daha Güçlü, Daha Hızlı, Daha Güvende Ol” sloganı ile yola çıkan Gölbaşı Belediyesi, kadınlara özel kick kursu açıyor. Kadınların daha özgürce spor yapması ve kendilerini daha güvende, daha özgür hissetmelerini sağlamak için açılan kursun kayıtları başladı.

 

Gölbaşı Rauf Denktaş Spor Tesisleri’nde uzman antrenörler eşliğinde koordinasyon, kondisyon, dayanıklılık ve çabukluk atrenmalarının yaptırılacağı kursta kadınların kendilerini savunmaları amaçlanıyor.

 

Uzakdoğu dövüş tekniklerinin en çekicisi, en hareketlisi olan Kick Boks, bir buçuk saatlik çalışma sonrasında 650-900 kalori enerji harcatması nedeniyle kadınların da günümüzde büyük ilgi gösterdiği spor haline geldi. Gölbaşı Belediyesi Rauf Denktaş Spor Tesisleri’nde başlayacak kursa yoğun ilgi gösteriliyor. Kursla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 0312 484 51 65 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirler.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Kick Boks kursu Gölbaşı Belediyesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500