Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 10-09-2018 12:28   Güncelleme : 10-09-2018 12:31

Yerinizi Bilin

14 Eylül’de yapılacak olan GÖL-DER Olağan Genel Kurulu’nda tekrar aday olmayacağını bildiğimiz Gürsel Demirci yeniden aday olacağını gönderdiği basın metni ile duyurdu. Demirci açıklamasında sert eleştirilerde de bulundu.

Yerinizi Bilin

Sosyal aktiviteler düzenlemediğimiz için eleştirdiler...

14 Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda GÖL-DER Başkanlığına yeniden adayım. Göreve geldiğimiz 2014 yılından itibaren Gölbaşı’nda ki misyonumuz barıştan, dostluktan ve saygıdan yana oldu. Gölbaşı’nda ne yazık ki sorumluluk almak sürekli eleştirilmek için hazır olmak demektir. Sık sık Gölbaşı’nda ki bazı olaylara GÖL-DER üzerinden göndermeler olmuştur. GÖL-DER tartışma ortamına çekilmek istenmiştir. Sosyal aktiviteler düzenlemediğimiz için eleştirenler olmuştur. Dernek olarak asli görevimiz Gölbaşı’nın kalkınmasına katkı sağlamaktır.

Projelerde GÖL-DER’im katkısı var..

Bizi eleştirenlerin bilmediği bir şey var. Şuanda Gölbaşı’nda hayata geçirilen büyük projelere GÖL-DER’in katkı sağladığı ve sürekli takipçisi olduğunu görmek istemediler. Bizi sürekli tartışma ortamına çekmeye çalıştılar. Girmedik, eksiklikleri yanlışları her zaman ikili diyaloglar ile çözmeye çalıştık. Kişileri kurumları yıpratmak ve karalamak için arkadan konuşmadık. Hep yapıcı ve uzlaşmacı olduk. Çünkü biz Gölbaşı’nın geçmişini biliyoruz.

Katkı sağlamaya devam edeceğiz

Geldiğimiz noktayı yeterli görmüyoruz. Gölbaşı’nı daha ileri taşımak için Gölbaşı’nı katma değer sağlayan bütün çalışmalara katkı sağlamaya ve sahip çıkmaya proje üretmeye bunları yetkililer ile yüz yüze görüşmeye devam edeceğiz.

Görev alanlarını bilsinler

Sosyal medya üzerinden kurumları ve şahısları eleştirmeyeceğiz. Eleştirenleri de yanlış yaptıklarını belirtmek isterim. Siyasetçiler ve STK’lar görev alanları bilsin. Çalışmaları o şekilde sürdürsün.

 

Haber: Gölbaşı  Taraf

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA