Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 04-09-2018 15:07   Güncelleme : 04-09-2018 15:07

Çadır Kurup Kumar Oynadılar

Çadır Kurup Kumar Oynadılar

Çadır Kurup Kumar Oynadılar

İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü haftalık basın bildirisini yayımladı.

Karşıyaka Mahallesi’nde ormanlık alanda çadır içerisinde kumar oynatıldığı yönünde gelen ihbarı değerlendiren emniyet ekipleri olay yerine giderek kumar oynatılan çadıra baskın düzenlendi. Emniyet ekipleri çadır içerisinde 124 adet tombala kartı, çok sayıda kullanılmış pul ve 5 adet açılmamış pul ile çadır dışında da 2 adet jeneratör, çok sayıda masa ve sandalyeye el koydu.  Çadır içerisinde kumar oynayan 33 kişi hakkında kumar oynamaktan idari işlem uygulanırken, kumar oynanmasında imkan ve yer sağlayan H.A isimli şahsa da adli işlem yapılarak Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

 

Hacılar mahallesinde boş arazi içerisinde çalışanların C.C ve S.T isimli şahıslara ait olduğu tespit edilen çadırda bulunan 13 kişiye kumar oynama suçundan idari para cezası uygulanarak, tahkikata başlanılmıştır.

Bezirhane mahallesinde meydana gelen dolandırıcılık suçundan yakalanan A.Ç.G isimli şahıs 17 ton sahte gübre ile yakalanmış olup, tahkikata başlanılmıştır.

 

Bahçelievler Mahallesi Selçuklu Parkı içinde U.K. isimli şahsın yapılan üst aramasında 2.49 gram “esrar” maddesi elde edilmiş, şahıs Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir

 

Kızılçaşar Mahallesinde meydana gelen evden hırsızlık, mala zarar verme ve konut dokunulmazlığını ihlal olaylarını gerçekleştiren Z.E. ve B.K isimli şahıslar yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
146. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA