Advert
Yerel Seçim Süreci Resmen Başladı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yerel Seçim Süreci Resmen Başladı
Nasır Haşlak adaylığını açıkladı

Ak Parti'de 2019 seçimleri için belediye başkan aday adaylığı süreci başlarken Gölbaşı'nda aday adaylığını açıklayan ilk isim eski belediye başkanı Abdulnasır Haşlak oldu.

Son Gaste Genel Yayın Yönetmeni Özcan Aydoğdu'ya açıklamalarda bulunan  Abdulnasır Haşlak, 2019 yerel seçimlerinde Gölbaşında belediye başkan aday adayı olacağını söyledi.

 

Abdulnasır Haşlak, Bugüne kadar Gölbaşı'na yaptığımız hizmetler ortadadır. Yaptığımız yapacağımızın teminatıdır. Teşkilatım ve Genel Merkezimiz uygun görürse hizmetlerimi devam ettirmek için Gölbaşı Belediye Başkanlığına aday adayıyım." dedi.

GEREKLİ TECRÜBEMİZ VAR

Yeniden belediye başkanı olması için çevresinden bir çok istek olduğunu söyleyen Haşlak “Belediye başkanlığı için gerekli tecrübemiz var. Kamuoyunda da adaylık için yoğun bir teveccüh var. Genel merkezimiz uygun görür ve halkımız da teveccüh ederse yeniden Gölbaşı'na hizmet etmeyi isterim." Diye konuştu.

Abdulnasır Haşlak'ın önümüzdeki günlerde aday adaylığı için gerekli açıklamayı ve resmi başvurusunu yapması bekleniyor.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Nasır Haşlak Gölbaşı Belediye Başkan Aday adayı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500