Advert

Filistin Ekibi ‘Amari’ Gölbaşı’nda kampa girdi

Filistin Ekibi ‘Amari’ Gölbaşı’nda kampa girdi

Filistin Ekibi ‘Amari’ Gölbaşı’nda kampa girdi
Filistin Ekibi ‘Amari’ Gölbaşı’nda kampa girdi Önder Ataseven

Filistin Futbol Federasyonu’na bağlı Amari Gençlik Kulübü profesyonel futbol takımı, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın daveti ile Gölbaşı’na geldi.

Gölbaşı Belediyespor Başkanı Hayati Çal’ın karşıladığı Ameri Gençlik Kulübü,  Gölbaşı Spor tesislerini gezerek antrenman sahasında incelemelerde bulundu. Ayrıca Gölbaşı’nı gezen  kulüp yönetimi ve sporcular daha sonra  Mogan Gölü’nde tekne turu yaptı.

Filistin Ekibinden Duruay’a Teşekkür

15-25  Ağustos tarihlerine kadar Gölbaşı Belediyesi Spor tesislerinde antrenman yapacak olan Amari Gençlik Kulübü ekibi, Türk takımları ile hazırlık karşılaşması yapmak istiyor. Ameri Kulübü teknik direktörü Ahmet Hilo, “Gölbaşı’na bizleri davet eden, misafirperverliklerini bizlerden esirgemeyen, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a  ve Türk halkına bizlere bu imkanları sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Gölbaşı’nda geçireceğimiz kamp  döneminde verimli bir çalışma geçireceğimizi ve başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Ameri Gençlik Kulübüne ekibine ev sahipliliği yapan Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hayati Çal ise “Ameri Gençlik Kulübü’nü Gölbaşı’nda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Böyle bir ev sahipliği ile  Türkiye'nin Filistinli kardeşlerimizin yanında en büyük destekçisi olduğunu vurguluyoruz. Umarım Amari Gençlik Kulübü Gölbaşı’nda etkili bir kamp dönemi geçirir” şeklinde konuştu.

Ankara Gölbaşı Fatih Duruay Filistin Hayatı Çal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı