Advert
Vatandaşın işi kolaylaşacak
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vatandaşın işi kolaylaşacak
Vatandaşın işi kolaylaşacak

Pursaklar Belediyesinin bütün birimlerini bir araya toplamak ve vatandaşın işini kolaylaştırmak için yapımına başladığı yeni belediye hizmet binası inşaatı tamamlanıyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dış cephesi tamamlanan Belediye Hizmet Binasının iç tasarımı, birimlerin yeleri, elektrik, su ve doğalgaz tesisatı çalışmaları devam ediyor.

Vatandaşın işini kolaylaştırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için bütün birimlerin aynı binada toplanacağı, meclis, encümen ve grup toplantılarının geniş solanlarda yapılabileceği, 160 kişilik konferans salonlarının bulunduğu, 200 kişilik yemekhanenin yer aldığı, 50 araçlık kapalı ve 150 araçlık açık otoparkın bulunduğu yeni belediye hizmet binası, büyük bir ihtiyaca cevap verecek. Selçuklu ve modern mimari ile tasarlanan Belediye Hizmet Binası projesinin en az 50 yıllık ihtiyacı karşılayabileceği öngörülüyor.

İnşaat hakkında değerlendirme yapan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin şunları söyledi: “Belediye Hizmet Binamız ön görülen sürede inşallah tamamlanacak. Dış cephe kaplamalarının çoğu tamamlandı. İçerideki ince işçilik devam ediyor. Birimlerimiz hizmet verecekleri alanlar, elektrik tesisatları, boya badana gibi çalışmalarda büyük mesafe kat edildi. Belediye hizmetlerinin tek merkezde verilmesi için hemşerilerimizin yoğun talebi vardı. Birkaç noktada hizmet binamız bulunuyor. İnşallah bunların çoğunu bir merkeze toplayarak hemşerilerimize hizmet vermeyi planlıyoruz. Nüfusumuz her geçen gün artıyor. İlçemizde 150’bine yakın yaşayan nüfus var.”

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Hizmet Binası
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500