Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 15-08-2018 16:12   Güncelleme : 15-08-2018 16:12

ŞENKAY Akademi Kulübü ses getirdi

ŞENKAY Akademi Kulübü ses getirdi

ŞENKAY Akademi Kulübü ses getirdi

Şen Kay Spor Akademisi Kulübü başkanı kulüp antrenörü ve Milli Takımlar antrenörü  Şenol kaysi ve Çanakkale ve 15 Temmuz şehitleri anısına mücadele edip madalya kazanan sporcuları ile Gölbaşı ilçemizde ve  Ankara genelinde  hayırlı olsun  ziyaretlerinde  bulundu.

Başarılı antrenör ve sporcuları Gölbaşı ilçemizin 5 branş olmak üzere Taekwondo, KickBoks,Muay Thai,Boks ve Wushu Türkiye şampiyonları yetiştirip milli takıma sporcu vererek Gölbaşı ilçemize Ankara ilimize ve Türkiye’mizi her alanda temsil edilecek Dünya Avrupa dereceleri uluslararası ve Balkan şampiyonları yetiştirerek ülkemize madalyalar kazandırıp bayrağımızı dalgalandırmıştır.

 Şenol kaysı yeni Kulübü olan ŞENKAY Spor Akademisi formasını tüm gittiği ziyaretlerinde yetkili kişilere formasını hediye ederek spor ve sporcu hakkında bilgiler vererek Şenkay Spor Akademisi kulübünü marka haline getirmiştir.

 Kaysı, “Bizim amacımız çocuklarımıza imkanlar sağlamak çocuklarımıza gelecek hazırlamak çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ama bunun içinde Gölbaşı işadamlarımız belediye başkanımız ve kaymakamımızdan Maddi manevi destek bekliyoruz. Bu çocuklarımıza kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor yaptırıp enerjilerini antrenman yaparak sakinleştirip ve çevresine Vatanına milletine faydalı bireyler haline getirmek” dedi.

Şen Kay Spor Akademisi Asbaşkanı Enver Yılmaz günümüzde çocuklarımız madde bağımlılığı ve kötü alışkanlıkları arkadaş ortamı çocukların aklını  girebildiklerinin belirtti.

Yılmaz “Belediye başkanlarımızın işadamlarımızın kaymakamlarımızın yardımıyla Bu çocuklara faydalı olmamız gerekiyor. insanı olarak da borcumuz olduğunu düşünüyorum Biz  çocuk istismarı ve Teröre çok karşıyız ama trafikten, Bir anlık öfkeyle ve sıkıntılarından dolayı haksız yere hapishanede yatanlara devletin Büyüklerimizden af istiyoruz Bizim amacımız topluma nasıl faydalı olabiliriz toplum için çocuklarımızın geleceği için nasıl projeler öğretebiliriz biz bunların peşindeyiz bir çocuğu kurtardığı zaman o çocuğun hayatını kurtarmış oluyoruz salon sporlarına biraz daha önem verilmesinin sporcu ve antrenör kardeşlerimize sahip çıkılmasını istiyorum Bu çocuklar şekillenip çalıştırılıp Saygın bir insan haline gelip müsabaka yapmak istiyorsan kurallar içerisinde şampiyon oraya gelip şampiyon olarak ülkemizi yurtdışında temsil ederek ülkemizin bayrağını Gökdere çektirmek amacımız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA