Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 14-08-2018 12:10   Güncelleme : 14-08-2018 12:10

Başkan Duruay: “Büyük Türkiye Düşü Kuranlar Kazanacaktır”

Başkan Duruay: “Büyük Türkiye Düşü Kuranlar Kazanacaktır”

Başkan Duruay: “Büyük Türkiye Düşü Kuranlar Kazanacaktır”

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti’nin kuruluşunun 17. Yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay yazılı mesajında şu ifadelere yer verdi “14 Ağustos 2001 tarihinde AK Parti’nin kurulmasıyla türk siyasetinde yeni bir devrin kapıları aralanırmıştır. AK Parti başta millet iradesine saygı düşüncesi olmak üzere, siyasi ahlak, demokrasi ve siyasi erdem anlayışlarını Türk siyasetine adeta nakşetmiştir.AK Parti kuruluşu ile birlikte, sadece Türk siyasetinde değil dünya siyasetinde söz sahibi, gönül coğorafyamızın her köşesinde, mağdur ve mazlumların sesi olma gayesini düstur edinmiştir” dedi.

 

Yazılı mesajında ABD’nin Türkiye yönelik yaptırımlarına ve ekonomik saldırılara da değinen Duruay “Türk milletinin gücünü bütün dünyaya duyuran bir anlayışın da temsili olan ak sevda, kurulduğu ilk günden bu yana milletimizin teveccühüne masar olmuş, girdiği bütün seçimleri milletin desteği ile kazanmıştır.

 

AK Parti hükümetleri izlediği tarihsel sorumluluk ve milli şuurla ülkemizi bölgesinde ve dünyada daha güçlü konuma getirmiştir.AK Parti yine kuruluğu ilk günkü ruhla, milli şuur ve tarihsel sorumlulukla ülkemizi dünyada ve bölgesinde daha itibarlı bir noktaya taşımak için 2023 vizyonundaki devasa projelerle, milletimize hizmet etmeye devam edecektir.”2023 lider ülke Türkiye” projesini akamete uğramak istiyen tüm küresel hesapları bozacaktır. Nasıl ki Ülkemiz

 

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 17-25 aralık siyasi operasyonunu , 15 Temmuz askeri darbe girişimini ve türlü oyunları nasıl boşa çıkardıysa, bugün ülkemize yönelik yapılan ekonomik saldırıyı da boşa çıkaracaktır. Büyük Türkiye düşü kuran AK kadrolar bu badireyi de atlatacak, yılmayacak, yorulmayacak ve kazanacaktır. Türk milletinin bekası için nice 17 yıllar var olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA