Advert

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki
Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki Önder Ataseven

Gölbaşı Belediyesi ABD’nin Türkiye’ye yönelik aldığı kararlara  tepki gösterdi.

 

Gölbaşı Belediyesi, ABD ve Türkiye arasında yaşanan siyasi krizin ardından medya reklam planlamalarında Facebook, Google, Instagram, Twitter ve Youtube‘a ayrılan bütçeyi tamamen kaldırdığını duyurdu.

Gölbaşı Belediye’sinden yapılan yazılı açıklamada, "Bugün ülkemizin yaşadığı krizden sonra medya reklam planlamamızdan Facebook, Google, Instagram, Twitter ve Youtube‘a ayırdığımız bütçeyi tamamen kaldırmış bulunmaktayız" denildi.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “ABD’nin ülkemize yönelik yaptırımlarını ve ülkemize yönelik hasımhane tavırlarını şiddetle kınıyorum. Türkiye küresel dayatmalara karşı boyun eğmeyecek kadar kudretli, finansal saldırılarla baş edebilecek kadar ekonomisi sağlam bir ülkedir. Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 17-15 aralık siyasi operasyonunu , 15 Temmuz askeri darbe girişimini ve türlü oyunları nasıl boşa çıkardıysa, ülkemize yönelik bu ekonomik saldırıyı da boşa çıkaracaktır. Şimdi vakit ülke olarak birlik ve beraberlik içinde olma vaktidir. Unutmayalım ki “Girmeden tefrika bir millete düşman giremez./ toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.” ifadelerinde bulundu.

Ankara Gölbaşı ABD Tepki Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı