Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 14-08-2018 11:30   Güncelleme : 14-08-2018 11:30

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki

Gölbaşı Belediyesi’nden ABD’ye tepki

Gölbaşı Belediyesi ABD’nin Türkiye’ye yönelik aldığı kararlara  tepki gösterdi.

 

Gölbaşı Belediyesi, ABD ve Türkiye arasında yaşanan siyasi krizin ardından medya reklam planlamalarında Facebook, Google, Instagram, Twitter ve Youtube‘a ayrılan bütçeyi tamamen kaldırdığını duyurdu.

Gölbaşı Belediye’sinden yapılan yazılı açıklamada, "Bugün ülkemizin yaşadığı krizden sonra medya reklam planlamamızdan Facebook, Google, Instagram, Twitter ve Youtube‘a ayırdığımız bütçeyi tamamen kaldırmış bulunmaktayız" denildi.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “ABD’nin ülkemize yönelik yaptırımlarını ve ülkemize yönelik hasımhane tavırlarını şiddetle kınıyorum. Türkiye küresel dayatmalara karşı boyun eğmeyecek kadar kudretli, finansal saldırılarla baş edebilecek kadar ekonomisi sağlam bir ülkedir. Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 17-15 aralık siyasi operasyonunu , 15 Temmuz askeri darbe girişimini ve türlü oyunları nasıl boşa çıkardıysa, ülkemize yönelik bu ekonomik saldırıyı da boşa çıkaracaktır. Şimdi vakit ülke olarak birlik ve beraberlik içinde olma vaktidir. Unutmayalım ki “Girmeden tefrika bir millete düşman giremez./ toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.” ifadelerinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA