Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 02-08-2018 22:05   Güncelleme : 02-08-2018 22:05

Gölbaşı'nın her yeri neden kazıldı?

Gölbaşı'nın en yoğun caddeleri olan Karanfil, Cemal Gürsel, Cumhuriyet ve Ankara Caddeleri'nde eş zamanlı olarak kazı çalışmaları yapılıyor.

Gölbaşı'nın her yeri neden kazıldı?

Gölbaşı'nın en yoğun caddeleri olan Karanfil, Cemal Gürsel, Cumhuriyet ve Ankara Caddeleri'nde eş zamanlı olarak kazı çalışmaları başlatıldı.

Yapılan kazılar nedeniyle Cemal Gürsel ve Cumhuriyet Caddeleri kısmi olarak trafiğe kapatılmıştı. Karanfil Caddesi ise tek şerit halinde trafiğe açık. İş makinaları ve hafriyat kamyonlarının bölgelerdeki yoğunluğu ve kazılar nedeniyle EGO otobüslerinin ve dolmuşların da güzergahı değişti.

Diğer yandan deplase çalışmaları dolayısıyla ASKİ'den yapılan duyuru sonrası dün sabah 7'den bugün akşam 7'ye kadar Gölbaşı genelinde sular kesildi.

Yaklaşık iki haftadır devam eden çalışmalarla ilgili ASKİ'den edindiğimiz bilgiye göre kazı çalışmaları Konya Yolunun alta alınması projesi kapsamında yapılıyor. Konya Yolu altındaki su boruların deplasesinin yapıldığını belirten ASKİ yetkilileri bugün itibariyle boruların taşıma işlemlerinin bittiğini ve kapatma işlemlerinin başladığını aktardı.

Konya Yolu çalışmalarının ise 2019 yılı başında bitirilmesi ve hizmete açılması planlanıyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
Koyun 2 yıl önce
Bu yollar her sene kazılıyor her sene asfaltlanıyor ve parası bizim cebimizden çıkıyor bir Allahın kuluda sorgulamıyor.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA