Advert

Yenimahalle’de yaz eğlencesi

Yenimahalle’de yaz eğlencesi

Yenimahalle’de yaz eğlencesi
Yenimahalle’de yaz eğlencesi Önder Ataseven

Yenimahalle Belediyesi, Demetevler’de mahalle sakinleri için yaz eğlencesi düzenledi.

 

Kapalı Pazar Yeri’nde yapılan program çocukların palyaçolar eşliğinde danslarıyla başladı. Birbirinden renkli şovların yanı sıra ipli kukla ve orta oyunlar ile konuklara nostalji yaşatıldı.

Etkinlikler kapsamına; tiyatro orta oyunundan, kukla ve balon şovlarına, yarışmalara kadar çeşitli aktivitelerin yanı sıra Murat Boz ve Burak Özçivit’in gişe rekorları kıran “Kardeşim Benim 1” filminin gösterimi yapıldı.

 

 

Şov ve yarışmaların ardından, Yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, başrollerinde Murat Boz, Burak Özçivit, Aslı Enver’in yer aldığı, komedi-dram türündeki Kardeşim Benim filmine de Yenimahalleliler yoğun ilgi gösterdi.

 

Alana kurulan dev led ekranlı tır sahnede, İki küs kardeşin hayata olan bakış açılarını ve babaları öldükten sonra vasiyet üzerine bir araya gelmelerini konu alan “Kardeşim Benim” filmini izleyen mahalleliler kimi zaman kahkaha attı kimi zaman duygulandı.

 

23 Temmuz’da start alan sinema gösterimleri; 01 Ağustos’ta Kıvırcık Ali Parkı’nda, 2 Ağustos’ta Susuz Pazarı’nda, 6 Ağustos’ta Aşık Veysel Parkı’nda, 7 Ağustos’ta Ragıp Tüzün Parkı’nda, 9 Ağustos’ta Bosna Koşu Yolu’nda, 13 Ağustos’ta Varlık Pazarı’nda, 14 Ağustos’ta Mesa Pazarı’nda, 15 Ağustos’ta Meydan AVM’de, 16 Ağustos’ta Andaç Pazarı’nda, 3 Eylül’de Oğultürk Pazarı’nda, 4 Eylül’de Yahyalar Pazarı’nda, 5 Eylül’de Edip Akbayram Pazarı’nda ve 6 Eylül’de Özevler Konukevi karşısında devam edecek.

 6 Eylül de son bulacak olan etkinliklerde, Türk Sinemasının seçkin örnekleri perde alacak. Sinema gösterimlerinde “Çanakkale Son Mektup” “Yol Ayrımı” ve “Kardeşim Benim” filmleri seyirci ile buluşacak.

Ankara Yenimahalle Yenimahalle Belediyesi Fethi Yaşar Yaz Eğlenceleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı