Advert
Pursaklar Belediyesi yeşil alan ve park ilaçlaması yaptı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Pursaklar Belediyesi yeşil alan ve park ilaçlaması yaptı
Pursaklar Belediyesi yeşil alan ve park ilaçlaması yaptı

 Pursaklar Belediyesi tarafından yeşil alan ve park alanlarında ilaçlama çalışması yaptı.

Pursaklar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi ilçedeki park, refüj ve yeşil alanlarda bulunan ağaç, bitki ve mevsimlik çiçeklerde ilaçlama çalışması yaptı.

yeşil alan, park ve refüjlerde ilaçlama çalışması yapan Pursaklar Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi, park, refüj ve yeşil alanlar ile kaldırımlarda bulunan ağaçları hastalık ve zararlı haşerelere karşı ilaçlama yaptı.

Yeşili ve doğayı koruduklarını belirten yetkililer, özellikle yaz döneminde yaprak biti, thrips, kırmızı örümcek, külleme ve tüm yabancı otlara karşı ilaçlama yaparak temiz bir ilçe görünümünü korumak için büyük gayret gösteriyor. Yapılan ilaçlamalar sayesinde bitkiler daha yeşil ve sağlıklı görünüm kazanmış oluyor.

ETİKETLER
Pursaklar Ankara İlçalama Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500