Advert

Advert
ŞENKAY’dan Karaaslan’a forma hediyesi
ŞENKAY’dan Karaaslan’a forma hediyesi
ŞENKAY’dan Karaaslan’a forma hediyesi

Şenkay Spor Akademisi Kulübü sahibi Şenol Kaysi, sporcular ile birlikte Darüşşifa özel okullara yönetim kurulu başkanı sayın Osman Karaaslan'ı ziyaret etti.

Şenol Kaysi, Darüşşifa Özel Okullara Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan’a kulübün formasını hediye ederek, kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Darüşşifa ve Oskar Özel Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan Şenkay Spor Akademisi Kulubü Sporcusu ve Türkiye Muay Thai Şampiyonasında Waikuru branşında Türkiye 3.sü olan Yakub Alperen Kaysi'yı altın takarak ödüllendirdi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Şenkay Spor Akademisi Kulübü sahibi Şenol Kaysi, “Darüşşifa Özel Okullara Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Karaaslan'ı yetiştirdiğim oğlum sporcum ile makamında ziyaret ederek spor hakkında bilgi alışverişi yaptık ve ismi yazılı 15 Temmuz 2017'de kurulan yeni kulübümüzün Şenkay Spor Akademisi Kulübü tişörtünü takdim ettik. Sporcumu Tebrik ederek hediyeler verdi kendisine spora ve sporcuya verdiği değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Karaaslan, ise bugüne kadar yaptıkları gibi bundan sonrada spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Osman Karaaslan Şenkay Şenol Kaysi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert