Advert

“Askıda ekmek” kampanyası Gölbaşı’nda başladı

“Askıda ekmek” kampanyası Gölbaşı’nda başladı

“Askıda ekmek” kampanyası Gölbaşı’nda başladı
“Askıda ekmek” kampanyası Gölbaşı’nda başladı Önder Ataseven

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı, ‘Askıda Ekmek’ projesine MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatından destek geldi.

 

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ekmeğe yapılan zammın ardından Ankara’da başlattığı, ‘Askıda Ekmek’ projesine MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatından destek verdi. 

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Güçlü ve MHP Gölbaşı İlçe Teşkilat Üyeleri ilçedeki tüm fırınları gezerek askıda ekmek kampanyasına destek verdiler.

 

Askıda ekmek kampanyasına destek için ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere ekmek satın aldıklarını söyleyen Pehlivan, “Genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin başlatmış olduğu yardımlaşma ve beraberliğin önemine binaen başlatmış olduğu kampanya çerçevesinde MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı olarak biz de 'Askıda Ekmek' kampanyasına destek veriyoruz” dedi.

 

Pehlivan Gölbaşı’ndaki birçok fırında askıda ekmek kampanyasının olduğunu da söyledi.

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya da kampanyaya destek vererek, bir ay boyunca günde dokuz kişinin ekmek ihtiyacını karşıladı.

Ankara Gölbaşı Ersin Pehlivan MHP Devlet Bahçeli Ekmek Askıda Ekmek Kampanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı