Advert
Başkan Duruay’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Duruay’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
Başkan Duruay’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

 

Duruay, Gece gündüz demeden, fedakârca çalışan basın emekçilerinin çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsuru olduğunu bildirdi.

 

 Basın mensuplarının, halkın şeffaf, tarafsız ve güvenilir bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi ifade ettiği vurgulayan Duruay mesajında şunları kaydetti:

 

“Türk basını her zaman demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkarak görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Milli değerlerimize saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini benimseyen basın, demokrasimizin en büyük güvencesidir. Basınımız; haber, düşünce ve bilgiyi tarafsız bir şekilde kamuoyuna ileterek, toplumun doğru bilgilendirilmesi konusunda çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Bu görevi ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getiren basınımız, haber alma ve öğrenme hakkının layıkıyla kullanılmasına da hizmet ediyor. Bu duygu ve düşencelerle görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan, halkı doğru ve güvenilir bilgilerle aydınlatan değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramını kutlarım.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Fatih Duruay 24 Temmuz
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500