Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 16-07-2018 13:28   Güncelleme : 16-07-2018 13:28

Gölbaşı'lı Genç Kick Boks'ta Türkiye 3.sü oldu

Gölbaşı'lı Genç Kick Boks'ta Türkiye 3.sü oldu

Gölbaşı'lı Genç Kick Boks'ta Türkiye 3.sü oldu

03-11 Temmuz 2018 Tarihleri arasında Elazığ ilinde yapılan Minikler,Yıldızlar,Gençler ,Büyükler Bay-Bayan Türkiye Kick Boks Şampiyonasına 81 ilden 4000 Sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

 

Gölbaşı ilçemizin gözde kulübü Şen Kay (Şenol Kaysi)Spor Akademisi Kulübü ve Milli Takım Antrenörü Şenol Kaysi Şampiyonayı Şöyle Değerlendirdi.Yine Madalya ile Gölbaşı ilçemize döndü.

9 gün boyunca süren müsabakalar kürsüye çıkmak için kıyasıya yarışan sporcular mücadele ederek hedeflerine ulaştılar.

 

Gölbaşı'lı Şen Kay Spor Akademisi Kulübü Sporcusu İbrahim Türkoğlu +91 Kg. Büyük Erkekler Low Kick Branşında rakiplerini yenerek Türkiye 3.sü olarak Gölbaşı ilçemizin Kick Boks ta yüzünü Güldürdü.Sporcu İbrahim Türkoğlu şunları söyledi 2 yıldır Şenol kaysi hocamın yanında Kick Boks Sporu yapıyorum Ben gündüz Ekmeğimi kazanıyorum Koltuk Döşemecisinde Akşam ise 20:30 Antrenmana gidiyorum ben bu şekilde Çalışarak derece madalya kazandım Şenol Kaysi hocam her zaman beni destekledi. Buradan bizim gibi Sporculara Belediye Başkanımız sn. Fatih Duruay'dan destek olmalarını istiyoruz.

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı ise şunları kaydetti;

Bir büyük şampiyona daha sona erdi. Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu adına düzenlediğimiz TASKK Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Türkiye Kick Boks Şampiyonası 4.000’ e yakın sporcunun katılımıyla yapıldı. Bugün yapılan finallerin ardından sona eren şampiyona dostuk ve kardeşlik havasında geçti. Milli Takımları belirleme kriterlerine göre en yüksek puana sahip olan sporcularımız Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında ülkemizi temsil edecek. Bu vesile ile bu yıl şampiyonalarda ter döken sporcularımıza, antrenörlerimize, hakemlerimize ve idarecilerimize teşekkür ederim. Milli Takıma girmeye hak kazanan sporcularımızı tebrik ederken, Milli Takıma girmek için yeterli puan alamayan sporcularımızın ise yılmadan önümüzdeki şampiyonalara hazırlanmalarını tavsiye ederim. Büyük Kick Boks ailesinin değerli fertleri; bu yıl yapılan son şampiyona sonrası sağ salim evlerinize dönmenizi Cenab’ı ALLAH’ tan dilerim. Ayrıca şampiyonanın Elazığ’ da yapılmasında çok büyük katkıları olan Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Sedat ACAR’ a, Fırat Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ’ a, Fırat Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Mustafa KARADAĞ’ a, Ring Sporları Koordinatörümüz ve Milli Takım Antrenörümüz Abdulhaya ALAN’ a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA