Advert

Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri Gölbaşı’nda Toplandı.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri Gölbaşı’nda Toplandı.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri Gölbaşı’nda Toplandı.
Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri Gölbaşı’nda Toplandı. Önder Ataseven

28 Halk Eğitimi Merkezi ve 1 Olgunlaşma Enstitüsü Müdürünün katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Ankara genelinden 28 Halk Eğitimi Merkezi ve 1 Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü, Değerlendirme Toplantılarını Gölbaşı’nda yaptılar.

 Hayat boyu öğrenme faaliyetlerini gözden geçirmek, eğitime yönelik olarak yapılacak iş ve işlemleri planlamak üzere Gölbaşı’nda gerçekleşen toplantıya, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Belediye Başkanı Fatih Duruay, İlçe Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Zerdali, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hakan Uçar ve 28 Halk Eğitim Merkezi müdürü katıldı.

İki ayda bir halk eğitimi merkezi müdürlükleri ile bir araya geldiklerini belirten Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül “Bizim hizmet anlayışımızda vatandaşlarımıza her yerde hiçbir engel ortaya koymadan pek çok alanda kurslar açmak sureti ile gerek hobi düzeyinde gerekse meslek edindirme düzeyinde olsun vatandaşlarımızın genişlettirmek ve hayata bağlama anlamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise, “Sosyal devlet olma yolundan büyük adımların atıldığı bir dönemdeyiz. Bu konuda bizde belediye olarak gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Gölbaşı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hakan Uçar ise toplantıya destek veren Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a teşekkür ederek, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Ankara Gölbaşı Halk Eğitim Fatih Duruay Hakan Uçar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı