Advert

Yeni Sanayi Bölgesine Geçiliyor

Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurula, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Aktay, Kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve üy

Yeni Sanayi Bölgesine Geçiliyor
Yeni Sanayi Bölgesine Geçiliyor Murat YILDIZ

Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurula, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Aktay, Kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşı Sanayiciler Kooperatifi Genel Kurul toplantısında sanayi esnafına seslendi. Duruay konuşmasında, “Sanayi esnafımızın her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Sanayi esnafımızın emeğini ve alın terini boşa çıkarmamak için belediye olarak üzerimize düşen bütün görevleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 15 yıldır “yeşil alan” olarak gözüken sanayi sitemiz ilk defa yoğun çalışmalarımız neticesinde ‘ticari alan’ olarak kayıtlara geçmiştir” dedi. Duruay sanayi esnafına “imar Barışı” kapsamında iskan belgelerini alabileceklerini söyledi.

“Yeni Sanayi Bölgesi Kurulurken Hiçbir Esnafımız Mağdur Edilmeyecek”

Genel Kurul toplantısında yeni sanayi bölgesi için çalışmaların devam ettiğini ifade eden Duruay, “ Hiçbir sanayi esnafının mağdur edilmeden yeni sanayi bölgesine geçilecek. Mülk sahipleri ve ustalarımız bu durumdan oldukça karlı çıkacak “ dedi. Duruay toplantıda ayrıca, yeni sanayi bölgesine geçileceği zaman sanayi esnafına yönelik olarak Sanayi Bakanlığı’nın alt yapı ve kredi

desteğinin olabileceğini ifade etti. Duruay ,” Yeni sanayi bölgemizin kurulacağı alanda emsal değerlerin yükselmesi ile birlikte büyük bir nüfus artışı olacaktır.Bu durum esnafımızın yüzünü güldürecektir” dedi.

Gölbaşı Sanayi Sitesi Yeni Sanayi Bölgesi Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı