Advert

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan
AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan Önder Ataseven

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, 24 Haziran seçimleri sonrası yaptığı basın açıklaması ile seçimi değerlendirdi.  

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, 24 Haziran seçimlerinin %90’a varan bir katılım oranı ile ileri demokrasilerde dahi görülemeyecek bir katılımla gerçekleştiğini söyledi.

24 Haziran seçimlerinde ak parti olarak seçmenin verdiği mesajı net bir şekilde aldıklarını belirten Akceylan, “Milletimizin sandıkta bizlere verdiği mesaj net ve açık olarak anlaşılmıştır. Milletimizin vermiş olduğu karar başımızın üstündedir” dedi.

İşte Akceylan’ın Açıklaması

Ülkemizin ve milletimizin geleceği açısından çok önemli olan 24 Haziran seçimleri % 90’a varan bir katılım oranı ile ileri demokrasilerde dahi görülemeyecek bir katılımla gerçekleşmiş bulunmaktadır. Milletimiz iradesiyle bir kez daha Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ı yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı olarak seçmiş, Ak partimizi açık ara farkla birinci parti olarak Türkiye Büyük Millet Meclisine taşımıştır.

 

24 Haziran Seçimleri, Milletvekilliği seçimlerinde ittifakların kurulması, Cumhurbaşkanlığı seçiminde ortak adayların belirlenmesi açısından Türkiye siyasi tarihinde ilkleri barındırmaktadır. AK Partimizin içerisinde yer aldığı Cumhur İttifakı % 53.66 , Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip ERDOĞAN % 52.60 gibi büyük bir oran ile Milletimizin desteğini almıştır.

 

Milletimiz açık ve net bir şekilde irade, erdem ve cesaret ile #vakit TÜRKİYE vakti demiştir. Bu sebepten dolayı, yüksek katılım oranıyla demokrasisine sahip çıkan, sandığa giden ve iradesini sandığa yansıtan, bize oy vermiş ya da vermemiş tüm seçmenlerimize yürekten teşekkür ederim.

 

Seçim kesin sonuçlarının açıklanmasını takiben Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet oluşacak ve Güçlü Türkiye yolunda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın liderliğinde çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz.

 

Seçim sonuçlarını Gölbaşı ölçeğinde değerlendirecek olursak, ilçemizde ülkemizdeki sonuçlara paralel olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN %56 ‘ya yakın oy ile açık ara birinci, milletvekili seçimlerinde AK Partimiz yaklaşık % 40 ‘lık bir oranla açık ara birinci parti olmuştur.

 

Öncelikle Gölbaşı seçmenlerimize, Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN ’a ve AK Partimize göstermiş oldukları bu yüksek teveccühten dolayı şükranlarımı sunarım. Gölbaşımızda elde edilen bu sonuçlar ülkemiz genelinde elde edilen sonuçlar ile paralellik göstermektedir. Milletimizin sandıkta bizlere verdiği mesaj net ve açık olarak anlaşılmıştır. Milletimizin vermiş olduğu karar başımızın üstündedir.

 

Seçim kararını alınmasının ardından, Gölbaşı ilçe teşkilatımız sahaya aktif olarak inmiş, tüm seçmenlerimize ulaşmaya çalışmıştır. Seçim kampanyası boyunca tüm teşkilatlarımız elinden gelen gayret ve özveriyi göstermiştir. Öncelikle seçim çalışmalarımızın koordinasyon ve planlamasını yapan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız ve ekibine, Belediye Başkanımıza, Ana kademe yönetim kurulu üyelerimize, Kadın ve Gençlik kolları teşkilatımıza, Mahalle teşkilatlarımıza, Meclis üyelerimize ve önceki dönem ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolları teşkilatımıza ayrıca çalışmalarımıza destek veren bütün üyelerimize azimli ve özverili çalışmaları için teşekkürü borç bilirim, elde edilen başarıdan dolayı her birini ayrı ayrı kutlarım. Ayrıca çalışmalarımızda bizlerle birlikte olan Milletvekili adaylarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve bizlere her türlü desteği vererek, her zaman yanımızda olan İl Başkanımız ve ekibine teşekkürlerimizi sunarım.

 

Şimdi #vakit Gölbaşı vakti diyerek önümüzdeki 2019 yerel seçimleri için vakit kaybetmeksizin tüm teşkilatlarımızla daha büyük azim ve gayret ile çalışmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimleri Gölbaşı’mıza Ankara’mıza, Ülkemize ve Milletimize hayırlı olsun.

 

Saygılarımla...

Ankara Gölbaşı AK Parti Selim Akceylan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı