Advert

Aksoy'dan 24 Haziran değerlendirmesi

Aksoy'dan 24 Haziran değerlendirmesi

Aksoy'dan 24 Haziran değerlendirmesi
Aksoy'dan 24 Haziran değerlendirmesi Önder Ataseven

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, 24 Haziran seçimleri sonrasında bir değerlendirme yaparak, “Bu seçim kaybedilmiş bir seçim değil, güneşli günlerin habercisidir.” dedi.

 

Aksoy yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin milletimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde kurulan partimiz Türkiye’ye yeni bir umut olma arzusu ile yola çıkmış, her türlü engellemelere, algı operasyonlarına ve iftiralara rağmen seçime girmiştir.

 

Bizler de Kasım 2017’de göreve başladığımız Gölbaşı’nda Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in gösterdiği hedef doğrultusunda çalışmalarımıza başladık, daha aydınlık Türkiye ve Gölbaşı için elimizi taşın altına koyduk.

 

7 ay gibi kısa bir sürede partimizin hedeflerini milletimize anlatmak için yollara düştük. Devletten hiçbir katkı almadan, üyelerimizin ile partimize inananların maddi ve manevi destekleri ile seçim sürecini yürüttük.

 

İlçe yönetimimiz ve bize inanmış ‘İYİ’ yürekler, insanüstü bir enerjiyle, 24 saate birçok etkinliği sığdırarak uyumadan, dinlenmeden seçim gününe kadar çalışmalarını sürdürdü.

 

‘İYİ’ler hareketi tüm kirli hesapları bozarak, muhalefetteki umudun en büyük nedeni olmuştur. Diğer adaylara tanınan fırsatlar; Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Meral Akşener’e ve partimize tanınmamış olup; her türlü engellemelere rağmen,  24 Haziran seçimlerinde henüz bir yılını bile doldurmamış olan İYİ’ler hareketine milletimiz mecliste temsil yetkisi verdi. İYİ Parti bu süreçte Türkiye’nin siyasi iklimini değiştirdi.

 

Bizler,  inandığımız yolda liderimiz Meral Akşener' in arkasından sonuna kadar yürüyeceğiz. Çalıştık, çalışacağız. Dün de yanındaydık, bugün de, yarın da dimdik yanında olacağız.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar gerek sosyal medyada, gerek saha çalışmalarında verdiğimiz tüm emek, döktüğümüz her alın teri Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ve partimize HELAL Olsun… Bu mücadelemiz durmaksızın devam edecektir.

 

Bu seçim kaybedilmiş bir seçim değil, güneşli günlerin habercisidir.

 

Seçim süresince gecesini gündüzüne katan partimizin yönetim kurulu üyelerine, kadınlarımıza, gençlerimize, milletvekili aday adaylarımıza, müşahitlerimize, sandık başlarında görev yapan vatandaşlarımıza, okul sorumlularımıza,  bize inanan ve oy veren binlerce ‘İYİ’ yüreğe sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 

Genel Başkanımız Meral Akşener ile beraber "İYİ" günlere ulaşacağımıza dair inancımı bir kez daha yeniliyor, mecliste ‘İYİ’leri temsil etme hakkı kazanan Milletvekillerimize de görevlerinde başarılar diliyorum.

 

Ankara Gölbaşı İyi Parti Mahmut Aksoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı