Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 27-06-2018 15:32   Güncelleme : 27-06-2018 15:32

GÖLBAŞI’NDA ''15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'' TOPLANTISI

GÖLBAŞI’NDA ''15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'' TOPLANTISI

GÖLBAŞI’NDA ''15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'' TOPLANTISI

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan başkanlığında ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' kapsamında Gölbaşı’nda yapılacak etkinliklere yönelik toplantı yapıldı.

15 Temmuz’da darbecilerin hedef noktası haline gelen Özel Harekat Daire Başkanlığı  ve Türksat’ın yer aldığı  Gölbaşı’nda, başkanlığında ''15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'' toplantısı yapıldı.

Gölbaşı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya  Bilgihan’ın yanı sıra  Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu, Gölbaşı Emniye Müdürü İmdat Gökmen, Gölbaşı İlçe Müftüsü Ahmet Halıcı, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü  İrfan Özüdoğru ve diğer kurum müdürleri katıldı.

Bilgihan toplantıda, yurt genelinde olduğu gibi 15 Temmuz’un ikinci senesinde Gölbaşı’nda da programlar yapılacağını ifade etti.

Toplantı da konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise “ ’Gazi Gölbaşımız’ 15 Temmuz günü hain darbecilere karşı verdiği mücadele ile o gece kilit bir rol oynamıştır.’Hayasızca akına’ gövdesini siper etmiş, şehitler ve gaziler vermiştir. Bu vesile ile tüm 15 Temmuz’un kahraman gazilerine şükranlarımı sunuyor ,aziz şehitlerimizi bir kere daha rahmet ve minnetle anıyorum.15 Temmuz’u asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA