Advert

Gölbaşı'nda 1 haftalık asayiş uygulamaları

Gölbaşı'nda 1 haftalık asayiş uygulamaları

Gölbaşı'nda 1 haftalık asayiş uygulamaları
Gölbaşı'nda 1 haftalık asayiş uygulamaları Önder Ataseven

Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nın düzenlediği operasyonlarda bir hafta içerisinde çok sayıda şahıs yakalandı.

İlçe Jandarma Komutanlığı

1.Gölbaşı Oğulbey Vergi Denetim İstasyonu yol arama noktasında yapılan kontrollerde, UYAP’ tan arandığı tespit edilen 15 kişi, yoklama kaçağı 24 kişi olmak üzere toplamda 39 kişi yakalanmıştır.

3.Yol kontrol uygulaması sırasında Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Bulundurmak suçundan aranması olan bir şahıs yakalanmış olup, tahkikata başlanmıştır.

5.İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde toplamda 22 şüpheli yakalanmıştır.

6.İlçemizde toplamda 44 araca trafik yönünden idari para cezası uygulanmış, 25 araç trafikten men edilmiş,2270 araç sorgulanmıştır.                                                                                                

İlçe Emniyet Müdürlüğü

1. Shell benzin istasyonu uygulama noktasında 1357 şahıs, 73 araç sorgulanmış, 11 aranan şahıs yakalanmış, 1 araca idari işlem uygulanmıştır.

2. ilçe genelinde trafik ekipleri tarafından 112 araç kontrol edilmiş, denetlemede kusurlu görülen 51 araca 2918 Karayolları Trafik Kanununun ilgili maddelerince para cezası uygulanmış, 6 araç trafikten men edilmiştir.

3. Şafak mahallesinde meydana gelen mabetten hırsızlık olayına karışan Y.E.B isimli şahıs yakalanmış, hırsızlıktan elde ettiği para ile uyuşturucu madde satın alıp kullandığını beyan ettiğinden ayrıca uyuşturucu madde kullanmak suçundan adli işlem yapılarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

4. Bahçelievler mahallesinde düğünde ateş etmek için tüfeklerini test eden Y.G. ve N.Y. isimli şahıslar olayda kullandıkları 2 adet ruhsatsız tüfek, 120 adet dolu fişek ve 7 adet boş fişek ile birlikte yakalanmış, haklarında adli işlem yapılarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.

5. Şafak mahallesinde durumundan şüphelenilen bir araçta yapılan aramada, E.G. isimli şahsa ait 1 adet ruhsatsız tüfek elde edilerek hakkında adli işleme başlanmıştır.

Ankara Gölbaşı Asayiş Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü İlçe Jandarma Komutanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı