Advert

Gençlik Bayram’ına Sahip Çıktı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve spor Bayramı, Gölbaşı’nda büyük bir coşkuyla kutlandı.

Gençlik Bayram’ına Sahip Çıktı
Gençlik Bayram’ına Sahip Çıktı

                       Gençlik Bayram’ına Sahip Çıktı

 

19 Mayıs Atatürk ü Anma Gençlik ve  spor  Bayramı, Gölbaşı’nda  büyük bir coşkuyla kutlandı. 09.30 da Atatürk Anıtına çelenklerin konulması ile başlayan program, Gölbaşı Şehir Stadyumunda devam etti.

 

Şehir Stadyumunda yapılan  19 Mayıs Programına Kaymakamı Raşit Zengin, , Belediye Başkanı Yakup Odabaşı Garnizon komutanı Bşçvş. Cumhuriyet Baş Savcı Vekili Selahattin Çatak ,Ünal Balcı,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı ve Çok sayıda vatandaş vardı.

 

İlçe Kaymakamı Raşit Zengin, Garnizon komutanı Bşçvş. Ünal Balcı, Cumhuriyet Baş Savcı Vekili Selahattin Çatak ve Belediye Başkanı Yakup Odabaşı nın halkın ve öğrencilerin bayramını kutlaması ile şehir stadyumundaki kutlamalar başladı.

   

 

                                                   ÖDÜLLER VERİLDİ

 

Liseler arasında yapılan yarışmalarda dereceye giren okullara ve öğrencilere de kupa ve madalyaları verildi. Genç Erkekler, Basketbol turnuvasında 1. olan Gölbaşı Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını  Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, 2. olan Endüstri Meslek Lisesi’ne Garnizon Komutanı Yüzbaşı Erdal Özköroğlu, 3. olan Ahmet Alper Dinçer Lisesi öğrencileri de kupa ve madalyalarını Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı takdim etti.

 

 

                       

                            Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Start Aldı

 

Tören Bitimi ardından Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen futbol turnuvasının başlangıç ve temsili maçı olan Gençlik Meclisi ve Veteranlar takımlarının maçları oynandı.

Turnuvanın başlangıç vuruşunu Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yapması beklenirken  İlçe Kaymakamı Raşit Zengin yaptı.

 

 

                                              SEVGİ BAYRAĞI TESLİM EDİLDİ

 

19 Mayıs Atatürk ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları 18 Mayıs günü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül e sunulmak üzere Samsun dan yola çıkarılan Sevgi Bayrağı Gölbaşılı atletler tarafından Bala’dan teslim alarak Gölbaşı’na getirildi. Öğrenciler Gölbaşı nda büyük bir ilgi ile karşılanırken, Gölbaşılı vatandaşlarda  öğrencilere alkış tutarak göstermiş oldukları duyguyu gösterdiler.

">  

gençlik ve spor bayramı Raşir zengin Yakup odabaşı Hayrettin balcı Gölbaşı Ankara ünal balcı Selahattın çatak Atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı