Advert

Gölbaşı’nda coşkulu kutlama

Gölbaşı’nda coşkulu kutlama

Gölbaşı’nda coşkulu kutlama
Gölbaşı’nda coşkulu kutlama Önder Ataseven

 

24 Haziran seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Gölbaşı’nda halk meydanlara akın etti. Ellerinde Türk Bayrağı, AK Parti ve MHP bayraklarıyla AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı önünde toplanan binlerce vatandaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın zaferini kutladı.

İlçe binası önüne gelen vatandaşlara Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay karşıladı.

 Burada açıklamalarda bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, “bizler teşkilat olarak gece, gündüz çalışarak elimizden geleni yapmaya çalıştık. Sizlerle beraber olmaya çalıştık. Ama bugün en büyük beraberliği sizler sağladınız. Sandığa giderek, Ak Parti ve Recep Tayip Erdoğan’a mührünüzü bastınız” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise, “bugüne kadar hep birlikte olduk bundan sonrada hep birlikte olacağız inşallah. Gölbaşımız her zaman vatanını ve milletini seven insanlarla doludur. Her zaman kendisine hizmet edenlerin yanında olmuştur. Hiçbir zaman hainlerle beraber olmamıştır” dedi.

Ankara Gölbaşı Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 24 Haziran seçim sonuçları
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı