Advert

24 Haziran’a Doğru: AK PARTİ

24 Haziran’a Doğru: AK PARTİ

24 Haziran’a Doğru: AK PARTİ
24 Haziran’a Doğru: AK PARTİ Önder Ataseven

Erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli'yle görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yetkili kurullarıyla da bir araya geldikten sonra erken seçim ilan etti.

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçmek için 24 Haziran'da sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri seçim tarihi belirlendikten sonra partiler Türkiye genelinde sandıktan birinci parti olarak çıkmak için çalışmalara başladı.

Seçime gidecek olan partilerin Gölbaşı temsilcileri de çalışmalara başladı.

Aktif Haber Gazetesi olarak partilerin yapmış olduğu tüm çalışmaları tek tek sizler için derlemeye çalıştık.

HABER : ÖNDER ATASEVEN

Dördüncü olarak AK Parti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerin 24 Haziran'da yapılacağını açıklamasının ardından AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, yerel basınla kahvaltıda bir araya gelerek, seçim startını verdiğini açıkladı.

Ardından Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve yönetim kurulu üyeleri Gölbaşı’nda ev ev gezerek, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimi için destek istedi.

1 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Belediye Başkanı Fatih Duruay, SKM Başkanı Serkan Aydoğan, Kadın Kolları Başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Çelik ile birlikte İl Başkanlığında düzenlenen 27. Dönem Milletvekilleri değerlendirme ve istişare toplantısına katıldılar.

2 Milletvekili adayı Fahri Usta, İlçe Başkanı Selim Akceylan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşı Sanayi Sitesi Esnafı ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

3 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan ile birlikte Oyaca Akarsu ve Oyaca Yeşilçam Mahallelerini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istediler.

4 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Çelik, Milletvekili Adayı Fevzi Aydın ile birlikte Karagedik Mahallesinde esnaf ziyaret ettiler.

5 Ankara 1. bölge milletvekili adayı Fevzi Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Çelik ile birlikte güvenlik noktasını ziyaret ederek güvenlik güçlerine ve yolculara baklava ve çay ikram ettiler.

6  AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri ,AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ankara milletvekili Fatih Şahin, Belediye Başkanımız Fatih Duruay'ın katılımları ile ev ziyareti yapıldı.

7 AK Parti Genel Başkan yardımcısı Fatih Şahin, İlçe Başkanı Selim Akceylan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay Şafak mahallemizdeki kıraathaneleri ziyaret ettiler.

8 Ankara Milletvekili Adayları Büşra Soylu, Adil Can Yıldırım ile İlçe Başkanı Selim Akceylan, Kadın Kolları Başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan birlikte Şehit Gaffar Okkan caddesindeki esnafı ziyaret ederek, destek istediler.

9 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Başbakan Binali Yıldırım ve Eşi Semiha Hanımefendi, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, İl Başkanı Hakan Han Özcan ile birlikte Gölbaşında Güllü ve İsmail Yeşil ailesinin iftar sofrasına konuk oldular.

10 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Muammer Cemaloğlu ile birlikte Karanfil Caddesinde bulunan esnafı ziyaret ederek, 24 Haziran için destek istedi.

11 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri,24 Haziran Seçimlerinde Cumhurbaşkanı seçim kampanyasına destek vermek amacıyla Ziraat Bankası Başkent Şubesine; İl Başkanı Hakan Han Özcan ile birlikte destek verdi.

12 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Ali İhsan Arslan, Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte, Gençlik Kollarının düzenlediği "Fetih Kutlaması" programına katıldılar.

13 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Ali İhsan Arslan, Belediye Başkanı Fatih Duruay i ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezini ziyaret etti.

14 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Yalçın Akdoğan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret ederek, aziz şehitlerimizi dua ile andılar.

15 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Önceki dönem Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte Tulumtaş mahalle muhtarı Recai Özkan'ın evine misafir oldular.

16 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Adayı Fahri Usta, , Belediye Başkanı Fatih Duruay ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için Ziraat Bankasında yoğun bir kalabalık eşliğinde katkıda bulundu.

17 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Yıldırım ve Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte Hacıhasan Mahallesinde taziye ziyaretinde bulundular.

18 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Başkanı Fatih Duruay Halaçlı, Seğmenler ve Şafak Mahallelerinde taziye ziyaretlerinde bulundular.

19 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Ak Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin ile birlikte esnaf ziyaretinde bulunarak hayırlı işler dileklerini ilettiler.

20 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay , 24. Dönem TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek  Yozgatlılarla  ile bir araya geldiler.

21 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay, Milletvekili Ertan Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol ile birlikte Belediyenin Mevlana Parkında düzenlediği iftar programında vatandaşlarımız ile bir araya geldiler.

22 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Binali YILDIRIM’ın katılımı gerçekleşen Büyük Ankara Mitingimize katıldı.

23 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın katılımı ile gerçekleşen Cumhuriyet Caddesinde bayraklama çalışması yaptı.

24 Milletvekili adayı Elif Rabia Toptancı ve Kadın Kolları Başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan; Emirler ve Bezirhane mahallelerinde hanımlarla bir araya geldiler.

25 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Genel Merkezde düzenlenen Bayramlaşma Programında, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, Milletvekili Adayları ve Teşkilat mensupları ile bayramlaştı.

26 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Adayı Muammer Cemaloğlu ile birlikte Gölbaşı taş ocaklarında çalışan işçiler ile buluştular.

27 Milletvekili adayı Büşra Soylu, İl Koordinatörü Müzeyyen Tetik, Belediye Başkanın eşi Hatice Duruay ve Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan, Şafak mahallesinde ev toplantısında hanımlarla buluştular.

28 AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan, Yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Önceki dönem İlçe Başkanı Osman Karaaslan; Hacılar Köyü Eğitim, Kültür, Sanat ve Toplumsal Yardımlaşma Derneği (HACI-DER) üyeleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

29 Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürülüğü ve Belediyenin ortaklaşa düzenlediği programda Mogan Gölüne, 15 bin adet yavru sazan balığını, Milletvekili Ali İhsan Arslan, İlçe Başkanı Selim Akceylan ve Belediye Başkanı Fatih Duruay ile birlikte bırakma programına katıldı.

30 AK Parti İlçe Başkanlığı Büyük Gölbaşı mitingi düzenledi. Mitinge, Genel Sekreter Milletvekili Fatih Şahin, Milletvekili Ali İhsan Arslan, İl Başkanı Hakan Han Özcan ve Milletvekili adaylarının katılımı ile büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan mitinge yoğun katılım gerçekleştiren Gölbaşı halkına teşekkür ederek, 24 haziranda yapılacak olan seçimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ak Parti İlçe Başkanlığının seçim süreci boyunca yaptığı çalışmalar aşağıdaki görsellerle sıralanmıştı.

AK Parti Seçim Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İlçe Başkanı Seçim Akceylan Belediye Başkanı Fatih Duruay SKM Başkanı Serkan Aydoğan Kadın Kolları Başkanı Hayrünnisa Işık Aydoğan Gençlik Koll
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı