Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 23-06-2018 11:54   Güncelleme : 23-06-2018 11:54

AK Parti Gölbaşı’nda miting yaptı

AK Parti Gölbaşı’nda miting yaptı

AK Parti Gölbaşı’nda miting yaptı

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından miting düzenlendi.

İlçe binasının önünde düzenlenen mitinge, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ak Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayları, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mitingde  konuşma yapan AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ak Partinin tek gayesinin millete hizmet etmek olduğunu söyledi.

Şahin, “Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır. Bu ittifak durdurmayı, yaptırmamayı, yıkmayı vaad eden bir ittifak. Bu ittifaka hep birlikte dur diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisinin tek bir vadi var. Ülkemizin 16 yılda elde ettiği demokratik kazanımları yok etmek. Kurumsal ve ekonomik kazanımlarına gözlerini dikmiş durumdalar. Değerli kardeşlerim CHP demek pişmanlık, çöp yığınları, akmayan musluklardan gelen tıs sesi, ilaç kuyrukları, hastanelerde rehin kalan hastalar, imam hatip okullarının kapılarına vurulan kilit demektir. CHP demek baş örtülü kardeşlerimizin ellerine uzanan eller demektir. Bu karanlık güce bir kez daha gereken cevabı vermeye hazır mıyız?  Gölbaşı” dedi.

 

AK Partinin 16 yıllık iktidarlığı döneminde birçok kez engellerle karşılaştığını ve bu engelleri millet sayesinde aştığını belirten Ak Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, “Yapılan engellemelerin hepsinde sizlerin desteği ile kurtulduk. Eğer 15 temmuzda sizler meydanlara koşmasaydınız, İktidarın arkasında durmasaydınız, Bugün halimizin ne olacağını hepimiz biliyorduk. Hepinize minnettarız. Sizler oylarınızla 2002, 2007,2011,2015 yıllarında bizi tek başına iktidara getirdiniz. 24 Haziran’da bizleri tekrar iktidara getirmenizi istiyoruz. İnşallah sizlerin desteği ile önümüzde ki beş yıl boyunca daha çok çalışıp 16 yılda yaptıklarımızdan çok daha fazlasını yapacağımıza söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Sandık görevlilerine seslenen Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, son ana kadar sandık başından ayrılmamalarını istedi.

Özcan, sözlerini şöyle sürdürdü. “Kadın kollarından ve gençlik kollarından Allah razı olsun. Gece demeden gündüz demeden vatandaşlarımızdan destek istediniz. Sandık başına gidip, yerlerimizi alıyoruz ve terk etmiyoruz. Çünkü ‘biz zaten kazanırız, güçlüyüz’ diyerek rehavete kapılmadan, zafer sarhoşluğuna kapılmadan oyumuza sahip çıkarak, sandıkta işimiz bittikten sonra da balkon konuşmasında Türkiye’nin ilk başkanı ile bir arada olacağız”

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise Gölbaşı’na yapılan yatırımları anlatarak, yatırımların aksamaya uğramaması için 24 Haziran’da Gölbaşılı vatandaşlardan Ak Partiye oy istedi.  

Duruay “Gölbaşımıza da büyük hizmetler yapılmaktadır. Allah hepimizden razı olsun. Mogan Gölü temizleniyor, Konya yolumuzun iki yakası bir araya geliyor, hastanemiz yapılıyor, derelerimizin ıslahı yapılıyor. Bunlar AK kadroların hizmetidir. Hepsine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ise katılımcılara teşekkür etti.

Akceylan “24 Haziran seçimleri arifesindeyiz. Adeta bayram arifesi. Bu bayram Gölbaşı’nın değil, Ankara’nın değil, Türkiye’nin değil, tüm mazlum coğrafyaların, tüm dünyanın bayramı olacaktır. Allah’ın izni ile sizlerin destekleri ile Somali’de ki esmer çocukların, Filistin’de ki başlarımızın, Irak’ta ki yetimlerin, Suriye’deki mazlumların, Arakan’da zulüm gören Müslümanların, Doğu Türkistan’da zulüm gören Müslümanların bayramı olacaktır. Gölbaşımızın her defasında lider Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmıştır. Milletimizin vereceği karar başımızın üstündedir. Yine sahip çıkacaktır.” dedi.

 Konuşmacılar daha sonra mitinge katılan vatandaşlara karanfil dağıttı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA