Advert

Saadet Partisi’nden “Sevgi Yürüyüşü”

Saadet Partisi, Gölbaşı’nda “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

Saadet Partisi’nden “Sevgi Yürüyüşü”
Saadet Partisi’nden “Sevgi Yürüyüşü” Nisa Sayar

 

Saadet Partisi, Gölbaşı’nda milletvekili adayları ve partililerin katılımıyla “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine 1 gün kala Saadet Partisi, seçim çalışmalarına devam ediyor. “Kutuplaştıran değil, birleştiren güç!” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi, Gölbaşı’nda “Sevgi Yürüyüşü” yaptı.

Gölbaşı İlçe Başkanlığı önünde bir araya gelen partililer Karanfil, Cumhuriyet ve Cemal Gürsel Caddelerinde yürüyerek vatandaşlara karanfil verdi. Yürüyüş grubu Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı’nın Mevlana Parkı’ndaki standını da ziyaret ederek stant görevlilerine karanfil verdi.

“Sevgi Yürüyüşü”ne Saadet Partisi Ankara Milletvekili Adayları Tanju Güvendiren, Emre Aygünoğlu, Faruk Belci, Mustafa Tosuner, Hatice Nihal Korkutan, Halil İbrahim Adıgüzel, Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve yönetimi ile birlikte kadın kolları ve partililer katıldı.

“Sevgi Yürüyüşü” Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı önünde sonlandırıldı.

Ankara Gölbaşı Saadet Partisi Sevgi Yürüyüşü Tanju Güvendiren Seçim 2018 24 Haziran Emre Aygünoğlu Faruk Belci Mustafa Tosuner Hatice Nihal Korkutan Halil İbrahim Adıgüzel Yunus Aygünoğlu Temel Karamollaoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı