Advert

Basın Açıklaması İyi Parti

İyi Partiden O Afişlerle Alakalı Basın Açıklaması

Basın Açıklaması İyi Parti
Basın Açıklaması İyi Parti Murat YILDIZ

Gölbaşı'nın birçok yerine asılan afişlerle alakalı gölbaşı İyi parti ilçe başkanı Mahmut Aksoy bir basın açıklaması yayınladı işte o basın açıklaması ve afiş fotoğrafları.

 

Çok değerli Basın mensupları,

Dün gece yapıldığını tahmin ettiğimiz bir operasyonla partimiz ile hiçbir ilgisi olmayan ve çirkin iftiraların bulunduğu afişler maalesef Gölbaşı’nın birçok noktasına asılmıştır. Bu nedenle açıklama yapma gereği duyduk.

Gölbaşı İlçe Başkanlığını yaptığım İYİ Parti’ye ait olmayan söylem ve ekte yer alan afişleri asmak suretiyle yapılan fiil açıkça halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçunu oluşturmaktadır.

Seçimlere çok kısa bir süre kala, partimizin yükselişinden korkan karanlık güçler harekete geçmiştir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener partimiz kurulduğu günden bu güne kadar birçok engellemelerle ve iftiralarla karşı karşıya kaldı. Bizler de öyle. Türkiye’de seçimin kaderini değiştiren, mazlumlara umut olan, karanlığa güneş gibi doğan İYİ Parti’yi seçime sokmamak için her türlü oyunu oynayanlar başarılı olamadı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tüm kirli oyunları bozdu. Partimizi masada yenemeyenler şimdi kirli oyunlara başvuruyor. Ahlak ve insanlık dışı söylemlerle siyasete gölge düşürüyorlar.

Gölbaşı’nda da bunun bir örneğine şahit olduk. Partimiz ile hiçbir alakası olmayan Terör Örgütü Fetullah Gülen’in fotoğrafının ve çirkin ifadelerin yer aldığı afişlerde, İYİ Parti’nin amblemini ve logosunun renklerini kullanarak partimizi terör örgütü gibi göstermeye ve bu şekilde algı oluşturmayı hedefliyorlar.

Gölbaşı’nda seçim çalışmaları kapsamında parti olarak hiçbir ahlaksızlığa müsaade etmedik, parti çalışanlarımız ve partililerimiz bu konuda hep hassas olmuş ve diğer partiler ile ilgili olumsuz hiçbir davranışta bulunmamışlardır. Çünkü siyaset, ahlaklı kişilerin işidir. Bizler savaşa değil, seçime gidiyoruz. Bu tür söylem ve eylemlerden uzak durmaya gayret ettik, itina gösterdik.

İlçemizde yaşadığımız korsan afiş rezaleti ile ilgili kurumlara suç duyurusunda bulunduk. Bu ahlaksızlığı, şerefsizliği yapanların bir an önce bulunmasını ve en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ettik.

Kamuoyuna duyurulur.

Mahmut Aksoy

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı

 

Mahmut Aksoy İyi Parti Afiş Basın Açıklaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı