Advert

24 Haziran Doğru: CHP

24 Haziran Doğru: CHP

24 Haziran Doğru: CHP
24 Haziran Doğru: CHP Önder Ataseven

Erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli'yle görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yetkili kurullarıyla da bir araya geldikten sonra erken seçim ilan etti.

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçmek için 24 Haziran'da sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri seçim tarihi belirlendikten sonra partiler Türkiye genelinde sandıktan birinci parti olarak çıkmak için çalışmalara başladı.

Seçime gidecek olan partilerin Gölbaşı temsilcileri de çalışmalara başladı.

Aktif Haber Gazetesi olarak partilerin yapmış olduğu tüm çalışmaları tek tek sizler için derlemeye çalıştık.

Üçüncü olarak CHP

24 Mayıs’ta aday tanıtımı toplantısını gerçekleştiren CHP seçim bildirgesinde ise, Türkiye’nin 5 temel sorunu olarak saptanan demokrasi, ekonomi, eğitim, toplumsal barış ve dış politikaya ilişkin çözüm önerilerine geniş yer verdi.

Gölbaşı’nda ise CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, daha önce aralarında anlaşmazlık olduğu ileri sürülen parti mensuplarını da bir araya getirerek oluşturduğu seçim çalışma komisyonu ile birlik ve beraberlik mesajı vererek çalışmalara başladı.

Çalışmalarda dört koldan başlayan Elikesik ve arkadaşları Gölbaşı’nda sıkılmadık el bırakmayarak CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ve CHP için oy istedi.

Seçim çalışmalarında eski ilçe başkanları, eski yönetimlerdeki isimler, mevcut ilçe yönetimi ve tüm partililer aynı çatı altında tek vücut olarak 24 Haziran’da Gölbaşı’nda birinci parti olması için aktif rol aldı.

İşte CHP’nin 24 Haziran seçim çalışmaları

1. Gölbaşı İlçe Örgütü CHP Ankara milletvekili adayı Levent Gök ile birlikte Oyaca Mahallesi sakinleri buluşulup, mahallenin sorunlarını dinlediler.

2. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü diğer siyasi partileri ziyaret ederek başarılar diledi.

3. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü Hallaçlı ve Kırıklı Mahallesi'nde yağmur duasına katıldı. Ardından da Taşpınar Mahallesi'nde Hıdırellez Şenliğine katıldı.

4. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve arkadaşları Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 4. gün Afrin'de şehit olan Piyade Üsteğmen Oğuz Kağan Usta'nın Hacı Muratlı Mahallesi'nde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

5. CHP Gölbaşı İlçe Örgütü geleneksel olarak gerçekleşen 'LÖSEV' Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne katıldı.

6. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, Necip Fazıl Kısakürek Kültür ve Kongre Merkez'inde düzenlenen “Gölbaşı Birlik Cem'i” programına katıldı.

7. CHP Gölbaşı İlçe Örgütü, Gökçehöyük’te iftar programı düzenledi. Programa Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ve Ankara 1. bölge 6. sıra adayı Ekrem Kerem Oktay, İYİ Parti İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve vatandaşlar katıldı.

8. CHP Taşpınar Mahallesinde iftar verdi. İftara mahalle sakinleri, Milletvekili Tekin Bingöl'e, İl Başkanı Rıfkı Güvener, Ankara 1. Bölge adayı Ekrem Kerem Oktay, 2. Bölge Adayı Barış Can Saraçoğlu katıldı.

9. CHP Gölbaşı İlçe Örgütü seçim çalışmaları kapsamında CHP Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Gamze Taşçıer ve üniversite gençliği ile buluşarak seçim ile ilgili görüş, beklenti ve önerilerini dinledi. Ardından CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ile birlikte esnafı ziyaret eden Taşçıer ve İlçe Örgütü esnaf ile sohbet ederek sorunlarını dinledi.

10. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, Ankara Milletvekili adayı Umut Eraslan ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında İncek Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

11. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, kadın kolları, Ankara Milletvekili Adayı Ali Hikmet Akıllı ile birlikte pazarcı esnafını ziyaret ederek, yaşadıkları sıkıntılar ve sorunlarını dinledi ve seçim bildirgesi hakkında da pazar esnafına bilgi vererek, 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

12. CHP Kadın Kolları İncek pazar yerinde Milletvekili Adayı Aylin Yaman ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Güvener ile birlikte esnafı ziyaret etti. Yine kadın kolları Çağdaş Market önünde canlı billboard çalışmasını gerçekleştirdi. Son olarak da, Oğulbey Mahallesinde iftar programı düzenledi.

13. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü Ankara Milletvekili adayı Bülent Kuşoğlu ile birlikte Hallaçlı mahallesinde taziye ziyareti, Oyaca mahallesinde alan çalışması, cenaze törenine katıldı.

14. CHP Gölbaşı Örgütü Oğulbey Mahallesinde iftar programı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Elikesik burada yaptığı açıklamada “Mahalle muhtarı Reşat Yüksel'e ve bizleri yalnız bırakmayan mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.

15. CHP İlçe Örgütü seçim çalışmaları kapsamında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Aile Hekimliği personellerini ziyaret etti.

16. CHP İlçe Örgütü, Haymana Yolu'nda canlı billboard çalışması yaptı. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, bilbord çalışmalarına ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

17. CHP Gölbaşı İlçe Örgütü seçim çalışmaları kapsamında Karagedik Mahallesinde Ankara Milletvekili Levent Gök, aday Ekrem Kerem Oktay ve Gamze Taşçıer'in katılımları ile alan çalışması yaptı. ardından vatandaşlarla birlikte iftar gerçekleştirdi.

18. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, Kadir Gecesi dolayısıyla Merkez Cami’nde, TOKİ'de ve Karşıyaka İmam Hatip Cami'nde vatandaşlara tatlı ikramında bulundu.

19. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, Milletvekili adayı Ekrem Kerem Oktay ile birlikte Yağlıpınar-Kırıklı-Soğulcak-Bezirhane mahallerinde alan çalışmalarının yanı sıra taziye ziyaretinde bulundu.

20. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve milletvekili adayı Umut Eraslan'ın katılımlarıyla STK temsilcileri ve mahalle muhtarlarına iftar programı gerçekleştirdi.

21. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve İlçe Örgütü, CHP Genel Merkezinde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

HABER : ÖNDER ATASEVEN

Ankara Gölbaşı CHP Bülent Elikesik 24 Haziran seçim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı