Advert

24 Haziran Doğru: MHP

24 Haziran Doğru: MHP

24 Haziran Doğru: MHP
24 Haziran Doğru: MHP Önder Ataseven

Erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli'yle görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti yetkili kurullarıyla da bir araya geldikten sonra erken seçim ilan etti.

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçmek için 24 Haziran'da sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanını ve Milletvekilleri seçim tarihi belirlendikten sonra partiler Türkiye genelinde sandıktan birinci parti olarak çıkmak için çalışmalara başladı.

Seçime gidecek olan partilerin Gölbaşı temsilcileri de çalışmalara başladı.

Aktif Haber Gazetesi olarak partilerin yapmış olduğu tüm çalışmaları tek tek sizler için derlemeye çalıştık.

İkinci olarak MHP

MHP 24 Haziran seçimlerine 'Cumhur İttifakı Millet Aklı' sloganı ile başladı. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri adaylar belirlendikten sonra başladıkları çalışmalarda Gölbaşı’nı baştan sona gezerek MHP için oy istedi.

Bu çalışmalarda MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri de aktif rol aldı. İlçe Başkanı Ersin Pehlivan teşkilatın eski ve yeni tüm isimlerini bir araya getirerek MHP kadrolarının tamamıyla saha çalışmalarını yürüttü. Gölbaşında birçok noktada SİM açan MHP, Ramazan ayı boyunca da kurdukları iftar çadırında vatandaşları ağırladı.

İşte MHP’nin 24 Haziran seçim çalışmaları

1. MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı seçim startını ilçe başkanlığında gerçekleştirdiği toplantı ile verdi. Seçim süreci hakkında istişarede bulunan ilçe teşkilatı yol haritasını belirledi. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, burada yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin izinde, birlikte çalışıp kazanacağımız başarılara dair inancımızı pekiştirdik. Peygamber Efendimizin (SAV) "Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Azap Vardır." hadis-i şerifini düstur edinerek yürüyoruz yarınlara” dedi.

2. İlçe başkanlığında yapılan toplantı neticesinde bir komisyon kuruldu ve bu komisyon üyeleri eski ilçe Başkanı Kadir Yanık, eski ilçe başkanı Selçuk Dağdelener, eski il başkan yardımcısı Yüksel Güler, eski il genel meclis üyesi Halil Yurtseven, eski belediye başkanı Yakup Odabaşı ve Şadi Tuncer’den oluştu. İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve seçim çalışma komisyonundaki heyet Gölbaşı Belediyesi tarafından kurulan Ramazan stantlarındaki esnaf ve vatandaşları ziyareti.

3. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve MHP Ankara milletvekili adayı Mehmet Duygulu ile sanayi esnafını ziyaret etti.

4. MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı, Milletvekili Adayı Şeniz Sezgin ve kadın kolları ile birlikte esnafı ziyaret edip, 24 Haziran seçimleri için Cumhur İttifakına destek istedi.

5. MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda bayraklama çalışmaları yaptı.

6. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve kadın kolları ile birlikte Karagedik, Dikilitaş ve Oyaca mahallerini ziyaret ettiler. Başkan Pehlivan burada yaptığı açıklamada “Şehir, mahalle, köy demeden bıkmadan, usanmadan, yılmadan, yorulmadan vatandaşımıza ulaşıyoruz kıymetli oylarına talip oluyoruz” dedi.

7. MHP İlçe Teşkilatı tam kadro Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına katıldı.

8. MHP Gölbaşı Seçim İletişim Merkezi (Sim) açılışı uapıldı. Açılışa 27. Dönem Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ve MHP Ankara milletvekili adayları Eyyup Yıldız, Oğuz Yılmaz, Fatih Mormenekşe, Kenan Fidan, Cemal A. Durmuş ile çok sayıda partili, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

9. MHP İlçe Teşkilatı, Gölbaşı Bahçeli Park Düğün Salonu'nda iftar yemeği verdi. İftara MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve İl Yöneticileri, İl Kadın Kolları Koordinatörü Buket Yemen Kadimoğulları, Ankara Milletvekili Adayları Şeniz Sezgin, Oğuz Yılmaz, Kenan Fidan, A. Cemal Durmuş, STK Temsilcileri, mahalle muhtarları, partililer katıldı.

10. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, milletvekili adayları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Seçim Komisyonu ile Hallaçlı, Ahiboz ve Karagedik Mahallelerini ziyaret etti.

11. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, selden zarar gören Hacımuratlı Mahallesini ziyaret ederek, mahalle halkına ve muhtarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

12. MHP İlçe Teşkilatı, şehit aileleri ve gaziler için iftar programı düzenledi.

13. Ankara Milletvekili Zuhal Topçu ve Gölbaşı İlçe Başkanlığı Seçim Komisyonu ile birlikte ilçedeki okullar ziyaret edildi. Milletvekili Adayı Kenan Fidan, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Seçim Komisyonu ve Belediye Meclis Üyeleri ile esnaf ziyareti gerçekleştirildi.

14. İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Dinçer, Milletvekili Adayı Oğuz Yılmaz, Milletvekili Aday Adayı Yüksel Kaymak ile birlikte Bayburtlularla sahur sohbeti gerçekleştirildi.

15. MHP Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya ile birlikte sandık görevlileri ile iftar ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

16. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, milletvekili adayları Nevin Korkmaz, Mehmet Duygulu, Fatih Mormenekşe, Oğuz Yılmaz ve Cemal A. Durmuş ile birlikte Karaalililerle iftar programı düzenlendi.

17. Milletvekili Adayı Zuhal Topçu, İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, eski Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ile ilçede bulunan eczacılara ziyaret gerçekleştirdi.

18. İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat, eski Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek, milletvekili adayı Zuhal Topçu ile Gölbaşı Ülkü Ulusoy Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalara ziyaret gerçekleştirildi.

19. İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Ocak Başkanı Yasin Dinçer, Milletvekili Adayları Oğuz Yılmaz, Fatih Mormenekşe ve seçim komisyonu üyeleri ile birlikte Örencik Mahallesi sakinleri ile buluşuldu.

20. MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı Gölbaşı SİM’de gerçekleştirdikleri bayramlaşmadan sonra il başkanlığına geçerek burada il başkanı ve partililerle bayramlaştı.

İlçe Başkanı Pehlivan yaptığı açıklamada çalışmalara son güne kadar devam edeceklerini belirterek,

“İnanıyorum ki bu çalışmalarımızın sonucunda 24 Haziran'da sandıktan güzel bir sonuç alacağız. Sadece Gölbaşı’nda değil, tüm Türkiye’de Cumhur İttifakı çıkacak, MHP de mecliste çoğunluğu alacaktır” dedi.

Haber: Önder Ataseven

Ankara Gölbaşı MHP Ersin Pehlivan başkanlığında 24 Haziran seçim Cumhur ittifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı