Advert

Şehit ailelerine babalar günü ziyareti

Şehit ailelerine babalar günü ziyareti

 Şehit ailelerine babalar günü ziyareti
 Şehit ailelerine babalar günü ziyareti Önder Ataseven

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Babalar Günü’nde şehit ailelerini ziyaret etti.

 

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, bu Babalar Gününde de Çukurca Şehidi Yunus Yılmaz ve Mardin Şehidi Rıfat Uç’un babalarını ziyaret edip özel günlerini kutladı.

Başkan Çetin’e AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ve AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık da eşlik etti.

 

2004 yılında Mardin’de şehit olan Rıfat Uç’un babası Ahmet Uç’u iş yerinde ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Aziz şehidimizin yokluğunu hissettirmemek için Ahmet Beyi bu anlamlı günde ziyaret edip hem bayramlarını tebrik ettik hem de hayır duasını aldık. Bizi evladının yerine kabul etti. Rabbim şehitlerimizden razı olsun” dedi.

2011’de Hakkari Çukurca’da şehit olan Yunus Yılmaz’ın babası Hasan Yılmaz’ı da ziyaret eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve beraberindeki heyet, “Babalar Gününde ve bayramda aziz şehitlerimizin emanetlerini yalnız bırakmadık. Rabbim ailelere sağlıklı ömür versin. Şehitlerimizden de razı olsun” diye konuştu.

şehit aileleri de AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık’a ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

Ankara Pursaklar Selçuk Çetin Babalar Günü Şehit Aileleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı