Advert

BAŞKAN DURUAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DURUAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DURUAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN DURUAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI Önder Ataseven

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı mesaj yayımladı.

Başkan Duruay mesajında Ramazan Bayramının   ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

Bayramların sevgi, hoşgörü, barış, kardeşlik ve yardımlaşmanın zirveye çıktığı özel günler olduğuna dikkat çeken Duruay mesajında şunları kaydetti:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir ramazan ayını geride bırakmak mübarek Ramazan Bayramı’na erişmek üzereyiz. Yüce Allah tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayır ve hasenatı dergahında kabul etsin. Ramazan Bayramımız   ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirsin.Bayramlarımız sevgi, hoşgörü, barış, kardeşlik ve yardımlaşmanın zirveye çıktığı özel günlerdir. Bu nadide günlerin kıymetini bilerek, bayramımızın bayram tadında geçmesi için kırgınlıklarımızı ve küskünlüklerimizi sonlandıralım. Düşmanlıkların ve kinin son bulduğu barış ve sevginin hakim olduğu bir bayrama kavuşalım. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın İslam aleminin birlik ve  beraberliğine vesile olması Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bu vesileyle bütün Gölbaşılı hemşehrilerimin, aziz milletimizin  ve bütün İslam aleminin  Ramazan Bayramını kutluyorum.”

Fatih Duruay Gölbaşı Belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı