Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 12-06-2018 15:11   Güncelleme : 12-06-2018 15:11

CHP'li Gök, Gölbaşı’nda iftar programına katıldı

CHP'li Gök, Gölbaşı’nda iftar programına katıldı

CHP'li Gök, Gölbaşı’nda iftar programına katıldı

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, CHP İlçe Başkanlığı'nın Karagedik Mahallesi'nde düzenlediği iftar programına katıldı.

Davetlilerle birer birer selamlaşan Gök, iftar yemeği sonrası bir konuşma yaptı. Gök, amaçlarının siyaset değil, Türkiye’nin güzelliği olduğunu söyledi.

Levent Gök konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Türkiye çok güzel günlere layık bir ülke, yeter ki yöneticilerimiz bizi layıkıyla yönetsin ve konuşurken herkesi kucaklayan bir dil kullansın. Biz buna dikkat ediyoruz. Karagedik'te ve Türkiye’de yaşayan bütün yurttaşlarımız hangi siyasi partiden olursa olsun bizim kardeşimizdir. Onların her biri Türkiye Cumhuriyeti’nin eşit yurttaşlarıdır.”

Türkiye’nin önemli bir seçime gittiğini ifade eden Gök, “Herkes huzur içerisinde, demokratik bir olgunluk içerisinde seçimleri götürmelidir. Biz buna adaylar olarak gayret ediyoruz. Bir sorununuz olursa herkesten önce biz koşacağız. Önemli olan Türkiye, Ankara, Gölbaşı ve Karagedik'i daha da büyütmektir. Huzur içerisinde yaşanabilir bir ülke yapabilmektir.” dedi.

Gök son olarak yaklaşan Ramazan bayramını kutlayarak, iftar programına katılanlara teşekkür etti.

İftar programına CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, CHP İlçe Örgütü, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA