Advert

Gölbaş’ında “Temiz Hava Müessesemizin İkramıdır” projesi

Gölbaş’ında “Temiz Hava Müessesemizin İkramıdır” projesi

Gölbaş’ında “Temiz Hava Müessesemizin İkramıdır” projesi
Gölbaş’ında “Temiz Hava Müessesemizin İkramıdır” projesi Önder Ataseven

 

Kamuya açık işletmelerde 4207 SK ihlallerinin azaltılması ve dumansız hava sahasının genişletilmesi için başlatılan proje yıl boyu devam edecek.

Gölbaşı Kaymakamlığı koordinatörlüğünde düzenlenen proje İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gölbaşı Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle yapıldı.

Proje yürütücülüğünü üstlenen Gölbaşı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ülgen Güllü, projenin amacının Gölbaşı’nda kamuya açık alanlar ve işletmelerde vatandaşların temiz havada vakitlerini değerlendirebilecekleri sağlıklı alanlar oluşturmaktır.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ülgen Güllü, Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Rasim Yanık, Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut Proje kapsamında kafeyi ziyaret ettiler.

Ziyarette temiz havayı temsilen müşterilere el yapımı çiçekler dağıtıldı.

Proje ortaklarından Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Albut yaptığı açıklamada,

“Gölbaşı Kaymakamlığı bünyesinde başlatılan ve İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan, “Temiz Hava Müessesemizin İkramıdır” projesi 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü başlangıç kabul edilerek başlatılmıştır. Bir yıl sürecek projede Gölbaşı Kaymakamlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Gölbaşı Belediyesi, Halk Eğitimi Merkezi ve biz Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak destek vermekteyiz. Amacımız müşterilerde temiz hava bilincini sadece ceza ile değil, bu tür etkinliklerle verip farkındalık oluşturmaktır” dedi.

İlçe Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gölbaşı Belediyesi Halk Eğitimi Merkezi Tülay Baydar Bilgihan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı