Advert
208 Genç Adayla Sahada
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
208 Genç Adayla Sahada
208 Genç Adayla Sahada

Vatan Partisi, 600 kişilik milletvekili aday listesinde 208 genç adaya yer verdi.

Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek’in genel başkanlığını yaptığı Vatan Partisi saha çalışmalarını başlattı. Bu kapsamda gazetemizi ziyaret eden milletvekili adayları ve Gölbaşı ilçe örgütü parti programını aktardı.

50 yıllık köklü bir planlamayla hareket ettiklerini ifade eden Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Tülin Oygür, üreten bir Türkiye, ekonomik sıkıntıları çözecek bir anlayış ve emperyalizme karşı mücadele yolunda çalışmalarını sürdürdüklerini ve Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanlığı yolunda attığı adımlarda hep birlikte hareket ettiklerini belirtti.

Aynı zamanda gençlerin siyasete kazandırılması yolunda en yüksek orana sahip olduklarını belirten Oygür, 600 adayın içerisinde 208 genç adayın, 150 kadın adayın bulunduğunu söyledi.

Vatan Partisi’nin genç milletvekili adaylarından Bilal Gürbüz, geçmişte ve gelecekte hiçbir şekilde FETÖ’cülerle ve bölücülerle birlikte olamayacaklarını vurguladı.

Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Soner Aksakal ile seçim çalışmaları hakkında paylaşımda bulunan milletvekili adaylarından Prof. Dr. Tülin Oygür, Emel Yalın, Bilal Gürbüz, Yasin Güler ve beraberindeki partililerle toplu fotoğraf çekildi.

Ziyaretin ardından Vatan Partililer esnaf ziyaretlerinde bulundular.

ETİKETLER
Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek Vatan Partisi Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Tülin Oygür Soner Aksakal Ankara Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500