Advert

Başkan Yaşar’dan Hisarcıklıoğlu’na‘hayırlı olsun’ ziyareti

Başkan Yaşar’dan Hisarcıklıoğlu’na‘hayırlı olsun’ ziyareti

Başkan Yaşar’dan Hisarcıklıoğlu’na‘hayırlı olsun’ ziyareti
Başkan Yaşar’dan Hisarcıklıoğlu’na‘hayırlı olsun’ ziyareti Önder Ataseven

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

1 milyon 350 bini aşkın üyesiyle Türkiye’nin en büyük iş örgütü TOBB, 74’üncüseçimlerini 14-15 Mayıs tarihinde tamamladı. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun tekrar başkan seçilmesiyle sonuçlanan seçim sonrası Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar,Hisarcıklıoğlu’nahayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Yaşar, meslek disiplininin ve ahlakının korunması, ekonominin gelişmesi ve ülkenin kalkınması, çalışanlar ve işletme sahipleri arasındaki iletişimin sağlamlaştırılması açısından         TOBB’un önemine vurgu yaptı. Yaşar “Odalar ve borsalar arasındaki birlik ve beraberliğin sağlanması, mesleklerin gerekli menfaatlere uygun icra edilmesinin,halka olan ilişkilerin devamlılığının sağlanması açısından tüzel kişiliğe sahip olan TOBB ülkemiz için büyük bir değerdir. Ülkemizin ekonomik olarak her zamankinden daha fazla refaha ihtiyaç duyduğu şu dönemde bu kuruluşların önemi belirgin hale gelmektedir. Bu nedenle böyle önemli bir göreve yeniden seçildiği için Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum. Göreve geldiğim günden beri esnafın içinden gelmiş bir vatandaş olarak onların sıkıntılarının giderilmesi için çalışıyor, birlik, hoşgörü ve eşit yurttaş düşüncesiyle vatandaşa hizmet ediyoruz” dedi.

 

Rıfat Hisarcıklıoğlun’dan Başkan Yaşar’a teşekkür

 

Fethi Yaşar’ın Yenimahalle için büyük bir değer olduğunu ifade eden Hisarcıklıoğlu, ilçeye yaptığı hizmetlerden ve kendisine yapmış olduğu ziyaretten ötürü Başkan Yaşar’a teşekkür etti.

Ankara Yenimahalle Fethi yaşar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı