Advert

BALALILAR İFTARDA BULUŞTU

Bala’lıları iftar yemeğinde buluşturdu. Aynı sofrada iftarlarını açan ve sohbet eden Balalılara seslenen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Ramazan birleştirici, barıştırıcı aydır. Birbirini ihmal eden dostlar aynı sofrada buluşur. Buna vesile olm

BALALILAR İFTARDA BULUŞTU
BALALILAR İFTARDA BULUŞTU Önder Ataseven

Balalılar Derneği’ninbelediyenin İlkadım Salonu’nda gerçekleştirdiği iftar programına Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, CHP milletvekili adayları Ali Başkaraağaç, Servet Ünsal,CHP il yöneticileri,CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Feridun Güngör, CHP Bala İlçe Başkanı Cengiz Ünlü,İYİ Parti Bala İlçe Başkanı Necati Deli,Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Metin Özaslan,seğmenler ile birlikte katıldı.

 

İftar programı dua okunması ve ilahi dinletileri ile başladı.İftar sonrası konuşan Yaşar, ”Ramazan paylaşmaktır, mazlumlara, muhtaçlara sahip çıkmaktır.Hoşgörü ayıdır Ramazan.Yenimahalle sınırları içerisinde göreve geldiğimizden beri özellikle Ramazan ayının kendine yakışır bir şekilde yaşatılması için vatandaşlarımıza bu yönde hizmetler sunuyoruz.Gerek kurduğumuz iftar çadırlarında,mahalle iftarlarında vatandaşlarımızla bir araya gelerek mübarek Ramazan aynının sevgi ve hoşgörü içerisinde yaşanması için uğraş veriyoruz” dedi.

“Ramazan hoşgörü ve barışı simgeler”

Barış, sevgi ve kardeşlik kavramlarının Ramazan ayında daha bir önem kazandığına dikkat çeken Başkan Yaşar, “Yenimahalle Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden itibaren kimseyi ayırmadan eşit yurttaşlık bilincini yaşatarak çalıştık, kimseyi ötekileştirmedik. Din,mezhep,sınıf ayrımı yapmadan vatandaşlarımıza eşit görerek hizmet götürdük”dedi.

Balalılardan Başkan Yaşar’a teşekkür

İftar yemeğinde görme fırsatı bulamadıkları hemşerileriyle bol bol sohbet eden Balalılar, aralarındaki dayanışmanın ve birlikteliğin sağlanması açısından yapmış olduğu hizmetler için Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ettiler.

Balalılar Derneği’ Ramazan Fethi Yaşar’
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı