Advert

Gölbaşı’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağış desteği

Gölbaşı’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağış desteği

Gölbaşı’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağış desteği
Gölbaşı’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağış desteği Önder Ataseven

AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağış desteği yapıldı.

AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Bağış desteğine Ak Parti Eski İlçe Başkanı Darüşşifa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan ve partililer, Ziraat Bankası Şubesi önünde toplandı.

Toplanan paraları AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Selim Akceylan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Hayrunisa Işık Aydoğan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Çelik tarafından banka şubesine geçerek bağış yaptılar.

Bir açıklama yapan AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Selim Akceylan, “AK Parti Gölbaşı İlçe teşkilatları olarak 24 Haziran seçim kampanyasına destek olmak amacı ile buradayız. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ana kadememiz, belediye başkanımız, eski dönem ilçe ve kadın kolları başkanlarımız ve tüm meclis üyelerimiz ile birlikte buradayız. İnşallah karınca kararınca Cumhurbaşkanlığı seçiminde son 16 yıldır AK Parti iktidarlığı döneminde elde edilmiş kazanımların devamı için, AK Parti hareketinin, icraatlarının, faaliyetlerinin Türkiye de gelişimin değişimin, yenilenmenin lideri olan Cumhurbaşkanımızın, liderimizin Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için buradayız. İnşallah bu desteklerimiz 24 Haziran da taçlanacak ve halkımızın destekleriyle Cumhurbaşkanımız yeni sistemin ilk başkanı olarak seçilecek. Allah’ın izniyle Türkiye de son 16 yıldır yapılan hizmetlerde kalıcı hale gelecektir” diye konuştu.

 

Ankara Gölbaşı Ak Parti Selim Akceylan Fatih Duruay Osman Karaaslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı