Advert

MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatının ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışını yaptı.

MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatının ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışını yaptı.

MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatının ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışını yaptı.
MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatının ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışını yaptı. Önder Ataseven

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatının ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışına katıldı.

Açılışta açıklamalarda bulunan Mevlüt Karakaya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tüm kuralları ile hayata geçirmek isteyenin Cumhur İttifakı olduğunu söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya “2007 yılında 367 krizini çıkartıp Cumhurbaşkanı Seçimini tıkayan, anayasa değişikliği ile cumhurbaşkanı seçiminin halk tarafından yapılmasına sebep olan Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Bugünkü sistemin getirilmesi ve eski sistemi tıkayarak Türkiye’yi sıkıntıya sokan Cumhuriyet Halk Partisi'nin yaklaşımı ve zihniyetidir” dedi.

Cumhuriyet Halk Partililerin ne istediğinin belli olmadığını belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya,

“Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’yi ve Türkiye’nin siyasetini gerçekten okuyamıyor. İki gün önce yayınladıkları bildirilerde açılım sürecini yeniden başlatacaklarını, açılım projesi ile geleceklerini ifade ediyorlar. Bunu çok açık seçik bir şekilde söylüyorlar ama ittifak içerisinde olanlardan da hiç ses çıkmıyor. Mesele orada bir parti var 15 milletvekilini 18 günlüğüne kiralayıp bir grup kurdurdular ama milletvekilleri o grubun sıralarına bile oturmadı. 18 gün sonra geri bu tarafa alındı. Şimdi açılım süreci ile ilgili bunların görüş ve düşünceleri ya da açılım projesi konusunda ittifakta bulundukları ile birlikteler mi değiller mi ağızlarını açamıyorlar açmaları da mümkün değil. Çünkü 18 günlüğüne kiralanan 15 milletvekili bedelinin karşılığı susmaktır. Gördüğümüz kadarıyla şeklen bir ittifak var bugün yarın da dağılmaları söz konusu olabilir diye düşünüyorum dağılmıyorsa da millet dağıtacaktır” şeklinde konuştu.

MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, “Genel başkanımızın direktifleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. İnşallah genelde iktidar olmayı cenabı Allah bize nasip eder ve yerelde ise Gölbaşı’nda kaybettiğimiz belediyeyi geri kazanırız” diye konuştu.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise Gölbaşı’nda ikinci Seçim İşleri Merkezi açılışını gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, seçim çalışmalarına devam ettiklerinin söyledi.

Gölbaşı haymana yolu özerine kurdukları çadırla her gün vatandaşlara iftar verdiklerini belirten Pehlivan, “seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda mahalle ve köy gezilerimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın bize büyük teveccühü var. Gittiğimiz her yerde MHP’ye büyük ilgi var inşallah genel seçimde istediğimiz sonucu aldıktan sonra yerelde de Gölbaşı Belediyesini tekrar MHP yapacağız ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından açılış gerçekleşti. Açılışta ayrıca MHP Ankara birinci bölge milletvekili adayları da kendilerini tanıttı.

Ankara Gölbaşı MHP Mevlüt Karakaya Ersin Pehlivan Chp eleştiri iyi parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı