Advert
Ali İhsan Arslan KAI Gölbaşı Derneği üyeleri ile bir araya geldi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ali İhsan Arslan KAI Gölbaşı Derneği üyeleri ile bir araya geldi
Ali İhsan Arslan KAI Gölbaşı Derneği üyeleri ile bir araya geldi

AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ali İhsan Arslan, Kars Ardahan Iğdır (KAI) Derneği Gölbaşı şubesi üyeleri ile bir araya geldi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Ali İhsan Arslan, Kars Ardahan Iğdır (KAI) Derneği Gölbaşı şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte dernek üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

24 Haziran seçimlerine değinen Arslan, ilgilerinden dolayı Kars Ardahan Iğdır (KAI) Derneği üyelerine ve KAI Dernekler Federasyon Başkanı Erdoğan Yıldırım’a teşekkür etti.

Ziyarette bir açıklama yapan AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, “Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden bu yana referandum süreci ile en büyük değişikliğini yaptı. Cumhuriyet tarihinin en önemli değişikliği bu seçim ile gerçekleşecek ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi bu seçimle beraber uygulamaya girecek. Biz iktidara geldiğimiz günden bu yana çok çeşitli sorunlarla karşılaştık. Sizler bize oy verdiniz biz bunun gereğini yapmak için Ankara’da çok mücadeleler verdik ve önümüze devamlı engeller çıkardılar” dedi.

Hükümet sisteminin değiştirme nedenlerini açıklayan Ali İhsan Arslan, “Bundan sonra sizin oylarınızla iktidara gelen herhangi bir iktidarın gelir gelmez her türlü atamaları yapıp hızlı bir şekilde size söz verdiği vaatleri yerine getirmesidir. Biz birçok engelle karşılaştık. Aslında birkaç yılda yapabileceğimiz yatırımları ancak 16 yılda yapabildik. Fakat bundan sonra gelen iktidar çok hızlı bir şekilde icraatlarını yapmaya başlayabilecektir." diye konuştu.

Vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Arslan, “Bizim Ak Parti olarak en büyük isteğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin seçilmiş Cumhurbaşkanın Recep Tayip Erdoğan olmasıdır. Hem bu sistemin fikir babası hem de Türkiye’nin bu sisteme ihtiyacı olduğunu söyleyen ilk kişi olması hem de bu sistemi sizlerin de desteği ile önümüzdeki 5 yılda uygulayacak birisi olmasıdır. Kafasındaki sistemi Allah’ın izni ile uygulamaya müsaade ederseniz Türkiye geçtiğimiz 16 yıldan çok daha fazla icraatını önümüzdeki beş yılda yapacaktır” ifadelerini kullandı.

KAI Dernekler Federasyon Başkanı Erdoğan Yıldırım ise “Dış güçler birçok şeyde başaramadıklarını belki ekonomi üzerinden başarmaya çalışacaklar, onun için uyanık ve bir olmamız lazım. Bizler çok güzel bir coğrafyada yaşıyoruz. Birçok ülkenin de bu coğrafya üzerinden hesapları var. İnşallah bunları en kısa sürede bertaraf edeceğiz” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da Gölbaşı’na yapılan yatırımların son dönemde arttığını belirterek, yapılan yatırımların artması için 24 Haziran seçimlerinden destek istedi.

Ziyarete, AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan, Kars Ardahan Iğdır (KAI) Derneği Gölbaşı şubesi başkanı salih kara, Ak Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ali İhsan Arslan Erdoğan Yıldırım KAI Dernekler Federasyonu 24 Haziran Seçim
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500