Advert
Gölbaşı Yozgatlılar Derneği'nden İftar
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gölbaşı Yozgatlılar Derneği'nden İftar
Gölbaşı Yozgatlılar Derneği'nden İftar

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği ilçedeki tüm Yozgatlıları ve Gölbaşılıları iftar sofrasında bir araya getirdi.

Seğmenler pazar yerinde verilen iftar da ilahiler ve Kuran-ı Kerim  okunarak başlandı. Akşam ezanı ile beraber davete katılanlar orucunu açtılar.

Gölbaşı Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Karakurt, yemekte yaptığı konuşmada, dernek olarak birlik ve beraberlik için uğraştıklarını söyledi.

Karakurt ‘Gölbaşı Yozgatlılar Derneği olarak düzenlediğimiz  iftar sofrasında tüm hemşerilerimizi tek çatı altında toplayarak Ramaza Ayının Manevi atmosferinde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşliklerimizi kuvvetlendirmek için 3066 hemşehrilerimizle iftar sofrasında buluştuk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin." dedi.

İftara Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Milletvekili Adayı Murat Yıldırım, CHP Milletvekili Adayı Levent Gök, Mhp Milletvekili Adayı Haydar Duran, Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı Genel Başkanı Hayrullah Başer, CHP Gölbaşı İlce Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimi, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetimi, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, ve vatandaş katıldı.

​3066 kişilik iftar hazırlandığı öğrenildi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Yozgatlılar derneği Murat Karakurt
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500